שרלוק חקירות איכות - חברת חקירות שתחשוף עבורך את כל האמת

למעלה מ- 49 שנות עיסוק בחקירות ומודיעין

חייגו אלינו:

נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

מחפשים חוקר לאיתור? דרושה לכם חקירת ירושה? נתקלתם בסיבוכים שונים לקבלת ירושה?
משרד חקירות שרלוק הוא משרד פרטי ותיק ובעל מוניטין וניסיון עשיר, אשר מתפרס על פני למעלה מ-36 שנה. המשרד מתמחה באיתור יורשים או רכוש לכל מטרה, ובמסגרת זו, גם באיתור יורשים ו/או בחשיפתם של יורשים מתחזים. צוות המשרד, ובראשו מוקה קריגר – חוקר פרטי מהמובילים בתחום, ישמחו לעמוד לשירותכם בכל שאלה, בקשה או חקירה.
 
האתגרים הכרוכים
איתור יורשים הינו נושא סבוך ומורכב והסיבות לכך ברורות. ראשית ישנם ההיבטים הלוגיסטיים הפשוטים. כאשר מדובר ביורשים אשר יודעים על קיומם, יכולים אלה להיות מפוזרים בכל מיני מקומות ברחבי העולם, והדבר תקף במיוחד עבור מדינה כמדינת ישראל, בה אנשים רבים אשר הגיעו לארץ הותירו משפחות וקרובים בארצות שונות, זאת מבלי לדעת מה עלה בגורלם. מלחמת העולם השנייה הביאה לפירוקן של משפחות רבות, כאשר כל אחד מחברי המשפחה מצא את דרכו למקום אחר על פני הגלובוס ולעתים הקים שם חיים חדשים לחלוטין.

סיבה נוספת לקושי באיתור יורשים, הינו שלא תמיד רוצים הם להימצא. משפחות מתרחקות זו מזו, עקב סכסוכים, מריבות, מתחים משפחתיים, או סתם מפני שהחיים מובילים אותנו לעתים למקומות שונים ומשונים. גם אם יורשים פוטנציאליים אלו אינם מעוניינים להימצא, נדרשים היורשים הנוכחים להראות כי עשו מאמץ לאתר יורשים אחרים, על מנת למנוע האשמות בדבר הסתרת הירושה ומניעתה במקרה בו יגלו היורשים הנעדרים על הירושה ויצופו שוב. מקרים אלו יכולים להתגלגל בקלות אל בית המשפט ולגרום עוגמת נפש רבה ואובדן של זמן וכסף.
 
כמו כן, גם במקרים בהם אין ירושה כתובה ומאושרת על ידי עורך דין ונוטריון, יש צורך לבצע איתור יורשים. על מנת להוציא אל הפועל צו ירושה נדרשים יורשים להציג הוכחה שאין ילדים ויורשים אחרים אשר קודמים בסולם העדיפויות של הירושה, בין אם בארץ ובין אם בעולם. ללא הוכחה זו, לא ניתן להוציא את צו הירושה אל הפועל. במקרים מסוימים, בהם לא ניתן לאתר יורשים, יכולים נכסים נזילים או נכסי נדל”ן למצוא את דרכם אל המדינה.

בשל הרגישות הרבה של נושא הירושות, ובשל הדברים אשר עומדים על הפרק, שיכולים להיות בעלי ערך רב ביותר, איתור יורשים יכול להתבצע גם בכיוון ההפוך. כלומר, ישנם מקרים בהם יש לזהות נוכלים המתחזים ליורשים, במטרה להניח את ידיהם על עיזבונותיהם של אנשים אשר הלכו לעולמם והותירו אחריהם רכוש נחשק.
 
יש אמרה מפורסמת ש”מי שרוצה למצוא פנינים, חייב לצלול למעמקים”, כלומר יש להתאמץ , ולהסתכן קמעא ( כלכלית) אחרת זה לא בא מעצמו ועל כן, מי שרוצה לחיות בהרגשה של החמצה –זכותו, אך הרוצה למצות את האפשרות שיתכן ו”חבילה” או “נכס” מחכה לו אי-שם, שווה להתאמץ.
 
אגב, חוקי זכאות שונים בפולין, רומניה, יוגוסלביה (לשעבר) ובארצות הבלטיות משתנות “לטובה” ומאפשרות לקבל את הנכסים – או חלקם – בחזרה , לאחר הליך משפטי כמובן.
 
משרד חקירות שרלוק לאיתור יעיל ודיסקרטי
למשרדנו,”שרלוק – חקירות איכות” בהנהלת מוקה קריגר , “קשר חיובי” עם עורכי דין פולניים, חוקרים פרטיים פולניים ואחרים ע”מ לקדם את איתור יורשים נכסים (עובדים על בסיס של אחוזים והוצאות ע”פ קבלות).
 
לאחרונה , אותרו עשרות נכסים וכדאי להזדרז כי כל יום שעובר, מתמעטים העדים ו”נעלמות” העדויות באופן לא אקראי –והמבין – יבין.
 
כמובן שהכל נעשה בדיסקרטיות מירבית.

בדיקות כלכליות

מקיפות​

חוקי, אמין
וברישיון משרד המשפטים 1468/75