שרלוק חקירות איכות - חברת חקירות שתחשוף עבורך את כל האמת

למעלה מ- 49 שנות עיסוק בחקירות ומודיעין

חייגו אלינו:

נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

איתורים ומסירות משפטיות

תוכן עניינים

איתור כתובת – מסירה משפטית
כשאנחנו מדברים על איתורים, הכוונה היא למה שחוק חוקרים פרטיים מכנה בשם “חקירת איכון”. חוקרים פרטיים לעומת זאת או משרד חקירות משתמש בהרבה שמות אחרים, בהתאם לסוג האיתור המתבקש: איתור כתובת (או איתור מען) בין אם לצורך ביצוע מסירה משפטית ובין אם לצורך אחר, איתור חייבים שמסתתר, איתור נעדרים, איתור מקום עבודה של אדם, איתור קרובי משפחה בחו”ל או אפילו איתורים של חברי ילדות, חברים מהצבא או מהאוניברסיטה, אהבות נעורים שהקשר עימם נותק ברבות השנים ועוד.

יש כאלה שאומרים על איתורים, שאין אדם שלא ניתן לאתר אותו. אנחנו לא טוענים זאת אבל אומרים שגם איתורים תלויים בתקציב ובמשאבים המושקעים.
בקצה האחד של רמת הקושי, יש איתורים קלים ופשוטים שעבורם אתם בכלל לא זקוקים לעבודת משרד חקירות.

לפעמים די בכתיבת שמו של האדם בגוגל, או בפייסבוק ותקבלו מספיק פרטים כדי לאתר אותו, לפעמים אפילו פרטים שהאדם אותו אתם מחפשים כתב על עצמו במקום כלשהו ברחבי רשת האינטרנט.

בקצה האחר של הסקאלה ישנם איתורים קשים, של מתחמקים כבדים וסדרתיים, שיודעים שיש נושים רבים אחריהם והם נוקטים בפעולות התחמקות, טשטוש והסתרה. הם לא רשומים בשום משרד ממשלתי או רשות מקומית, או כמקבלי שירות בחברה כלשהי (חברת חשמל, חברת טלפונים, ספק אינטרנט, כבלים או לוויין וכו’) והם כאילו התאדו מעל פני האדמה. בין שני הקצוות יש רמות קושי שונות ועל כן אין איתור אחד דומה למשנהו.

 

איתרת אותנו – צעד נכון ובטוח לפתרון הבעיות שלך

אנחנו במשרד שרלוק חקירות איכות, מתמחים בביצוע איתורים כבר עשרות שנים. אין כמעט מקום בארץ או בעולם, שבו לא איתרנו מישהו או לא ביצענו בו מסירות משפטיות, גם במקומות שבהם אחרים כבר הרימו ידיים.

לכן אם דרוש לכם איתור כתובת של חייב, או איתורים אחרים כולל של אנשים ש”סתם ככה נעלמו” לכם פתאום, אתם מוזמנים לפנות לשרלוק 050-6508800

איתורים על פי החוק

חקירת איכון או איתור, מוגדרת על פי החוק כעבודתם של חוקרים פרטיים בלבד ועל כן מומלץ להיזהר מכל מיני נותני שירותים משפטיים מבצעי שליחויות, או “חאפרים” למיניהם המציעים גם שרותי איתור או מסירות משפטיות, שכן למי שאינו בעל רישיון לעסוק בחקירות פרטיות אסור לבצע איתורים.

זהו לשון החוק מזה עשרות שנים, אך הבאנו כאן את התזכורת של משרד המשפטים בנושא, אשר חודדה והובהרה מחדש רק לאחרונה ולפיה “איסוף ידיעות לצורך איכון (איתור מקום הימצאו של אדם או רכוש)… הינה עבודת חקירות כאמור בחוק חוקרים פרטיים… ומבצעה חייב להחזיק ברשיון חוקר פרטי תקף”.

טיפ לעניין מסירות משפטיות

מסירה משפטית משמעותה המצאת מסמכים לחייבים או נתבעים, לאחר אימות של כתובתם. מבצע של מסירה משפטית צריך לכתוב דו”ח ותצהיר ובו פרטים המתייחסים למועד המסירה, מקומה וזהות המקבל. חוקר פרטי אשר מיומן בביצוע מסירות משפטיות, ידע כיצד לעשות זאת ואם יידרש, אף יוכל להעיד על פעולותיו בבית משפט.

מסירה משפטית שלא תהיה מקובלת ומוכרת ע”י בית משפט, עלולה לגרום להפסדים כספיים ולכן מומלץ לוודא כי מבצע המסירה הוא אדם מוסמך ומנוסה ולא נער שליחויות מזדמן.

בדיקות כלכליות

מקיפות​

חוקי, אמין
וברישיון משרד המשפטים 1468/75