שרלוק חקירות איכות - חברת חקירות שתחשוף עבורך את כל האמת

למעלה מ- 49 שנות עיסוק בחקירות ומודיעין

חייגו אלינו:

נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

השבת רכוש נספי השואה

תוכן עניינים

ישנם לא מעט מבוגרים בארץ, הנחשבים על פי ליורשם של נספי השואה, בני משפחותיהם שלא שרדו ועברו את השואה האיומה. יורשים אלה זכאים לקבל את רכושם של הנספים, רכוש שבחלקו הועבר לאחרים, לעיתים נמכר על ידי גורמים שונים ולעיתים גם נגנב. מי שהיו לו קרובים שנספו בשואה ומעוניין לאתר את רכושם שנותר במדינה אחרת, חשוב שיפנה לגורמים מוסמכים, המתמחים בתחום של השבת רכוש נספי השואה שיוכלו לעזור לו לאתר את הרכוש ולהביאו לארץ, ישירות אל היורש או היורשים.

כיצד זה נעשה
כדי לבצע השבת רכוש נספי השואה חשוב להיעזר באמצעים מיוחדים, המסייעים בביצוע חקירת הנושא ואיתורו של הרכוש האבוד. השבת רכוש ניצולי שואה מצריכה פנייה לגורמים מוסמכים, לחוקרים פרטיים לעיתים ולכל מי שיכול לבצע את החיפוש בשמו של היורש, שלעיתים כבר מבוגר מאד.

במסגרת ההליך זה של השבת רכוש נספי השואה בוחנים החוקרים את הקשרים המשפחתיים, את העבר של היורשים עצמם וגם עברם של הנספים שמתו בשואה. הם עובדים מול משרדים נוספים הממוקמים במקומות שונים בעולם ויש להם גישה למידע רב מאד שיכול לעזור בכך.

חשוב לדעת
במסגרת השבת רכוש נספי השואה יש לבצע חקירה מדוקדקת, שלעיתים יכולה לקחת זמן רב.

מדובר בהליך לא פשוט. הליך שיכול לערב גורמים רבים וגם כמה מדינות. חקירה זו כוללת בדיקת ירושות, בדיקת רכוש שאבד וגם התייחסות אל עבר רחוק מאד.

חשוב לפנות לגורמים מקצועיים בעלי ניסיון בביצוע בדיקת צוואות ואיתור רכוש של נספי שואה. חשוב שאלה יהיו גורמים שברשותם הציוד המתאים וגם הצוות שיוכל לבצע את העבודה והחקירה כולה בצורה הטובה ביותר. כל זאת, כדי להשיב ליורשים החוקיים את אשר מגיע להם, את אשר הותירו אחריהם בני משפחתם שנספו בשואה לפני עשרות שנים.