שרלוק חקירות איכות - חברת חקירות שתחשוף עבורך את כל האמת

למעלה מ- 49 שנות עיסוק בחקירות ומודיעין

חייגו אלינו:

נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

איתור חייבים

תוכן עניינים
חייבים לכם כספים? בתביעות כנגד חייבים, בבית המשפט מופיעות הטענות הקבועות של חייבים הטוענים כי לחייב אין את יכולת להחזיר את החוב. איך ניתן להוכיח כי לחייב יש נכסים וכספים השמורים אצלו? באמצעות חקירה פרטית של חוקר מוסמך ניתן להגיע למידע חשוב וחיוני שיביא לכך שהחייב יהיה מוכרח להחזיר את הכספים לנושים. בלש פרטי העוסק באיתור חייבים יכול לתת מענה מקצועי במקרים בהם לא ניתן לאתר את מקורות ההכנסה של החייב.
 

רמת הכנסה גבוהה לעומת הצהרה על מחסור כספי

 
חייבים רבים הנמצאים בתיקי הוצאה לפועל מודיעים על מחסור כספי ואי יכולת להחזיר את החובות לנושים. באמצעות החוקר הפרטי ניתן להשיג הוכחות לרמת חיים גבוהה של החייב ובכך לדרוש מבית המשפט לקבוע כי יחזיר את החובות שלו בהקדם. הוכחות מצולמות או מוקלטות יכולות להוות ראיות בבית המשפט ולהוכיח כי לחייב יש כספים עליהם הוא אינו מדווח לבית המשפט.
 

הקושי של המערכת המשפטית בטיפול תיקי הוצאה לפועל

 
המערכת האמונה על הטיפול בתיקי הוצאה לפועל היא המערכת המשפטית והיא אינה יכולה לעמוד בקצב מספר התיקים הקיימים היום בהוצאה לפועל. בלשים וחוקרים פרטיים מהווים את חוד החנית של הצוותים אשר פועלים לאיתור הנכסים וההכנסות של החייבים המוסתרים מעיני בית המשפט.

איך אני מקבל את הכסף שלי חזרה?

 
קודם כל, חשוב לדעת שצריך לקחת כל מקרה לגופו ולא ניתן להבטיח כי לחייב יש אכן כספים ונכסים שהוא מסתיר מבית המשפט. החוקר הפרטי העוסק באיתור חייבים יבצע בדיקות ממוקדות הנוגעות לחיי היום יום של החייב. בבדיקות אלה יבדקו כמה פרמטרים כגון רמת החיים של החייב, על מה הוא מוציא את כספו, האם הוא עובד למחייתו והאם יש לו נכסים מוסתרים או נכסים שהוא רשם באופן יזום על שם אחד מילדיו.
 

חוקר פרטי לאיתור חייבים דרך משרד החקירות ‘שרלוק חקירות איכות’

 
אם חייבים לכם כספים ואתם לא מצליחים להוכיח כי לצד השני קיימים כספים או נכסים ברשותו, אתם יכולים לפנות למשרד החקירות ‘שרלוק חקירות איכות’ ולקבל ליווי אישי 
ומקצועי לפתרון החוב שלכם. ניתן לפנות למשרד ‘שרלוק חקירות’ דרך הטלפון באתר או באמצעות השארת פרטים אישיים. 

בדיקות כלכליות

מקיפות​

חוקי, אמין
וברישיון משרד המשפטים 1468/75