שרלוק חקירות איכות - חברת חקירות שתחשוף עבורך את כל האמת

למעלה מ- 49 שנות עיסוק בחקירות ומודיעין

חייגו אלינו:

נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

איתור או השבת רכוש בחו”ל – איתור נכסים

תוכן עניינים

איתור או השבת רכוש בחו”ל
כאשר אתם משוחחים עם הוריכם ניצולי השואה או קוראים את זיכרונותיהם אתם נתקלים במקרים רבים בעובדה כי היו בידי המשפחה במזרח אירופה נכסים שונים, אם זה בית המשפחה או אפילו יותר מנכס אחד.

להוריכם היה ודאי או שאולי אפילו עוד יש שטרי בעלות על נכסים שנשללו מהם באכזריות עם עלות המשטר הצורר הנאצי לשלטון.

עד כמה שזה מפתיע יכול להיות שנכסים אלה עוד קיימים ובעצם שייכים למשפחה שלכם. אך לברר זאת? האם ניתן לקבל חזרה את רכוש המשפחה שנגזל ואבד? ואיך לבצע איתור או השבת רכוש בחו”ל של המשפחה ממזרח אירופה, להלן מספר טיפים.

1. קשה עד בלתי אפשרי לבצע איתור או השבת רכוש בחו”ל באופן עצמאי, איתור הנכסים הוא קשה. נתקלים בעשרות תהליכים בירוקראטיים, ורבים אשר ניסו לאתר ולהשיב למשפחתם נכסים או רכוש נתקלו בחומות שאדם פרטי פשוט לא יכול לחצות.

2. כדי לאתר נכסים אבודים כדאי לפנות אל חברת חקירות פרטית מנוסה כמו שרלוק חקירות שהיא חברה מנוסה ורבת מוניטין בתחום של איתור או השבת רכוש בחו”ל והשבת נכסים. חברה כמו שרלוק חקירות היא בעלת קשרים  ויכולת לקצר הליכים ולסייע מאוד בתהליך של איתור או השבת רכוש בחו”ל או השבת נכסים.

3. פעמים רבות קשה לשחזר ולאתר את הנכסים ששייכים למשפחה שלכם. שחזור ואיתור הנכסים דורש עבודת מחקר מקיפה שמשווה עדויות מסמכים וחופרת עד מתחת לפני השטח כדי לבצע שחזור וגילוי הנכסים האבודים אך יש חברות כמו שרלוק חקירות שהן מומחיות בתחום זה של איתור או השבת רכוש בחו”ל או השבת נכסים.

4. רבים מתייאשים מראש וחושבים כי אין אפשרות לאתר ולדרוש נכסים אבודים על בסיס זיכרונות מעורפלים של הורים מבוגרים אך למרבה הפלא כאשר פונים אל חברת חקירות איכותית יש תוצאות מפתיעות לטובה והצלחות רבות בתחום של איתור או השבת רכוש בחו”ל.

5. חברת שרלוק חקירות עובדת עם מומחים שמשווים כתובות ישנות עם כתובות חדשות משווים מפות ותמונות, אוספים מסמכים וניירות ישנים ומאתרים עבורכם נכסים ורכוש שיכולים להניב לכם הכנסה ולהיות שווים כסף רב.
 
משרד חקירות שרלוק חקירות איכות בעל ניסיון רב בתחום זה ובעל הקשרים הנכונים לאיתור יורשים ואיתור או השבת רכוש בחו”ל.
לקבלת מידע נוסף על איתור יורשים במזרח אירופה, בפולין ובכלל בחוץ לארץ פנו אלינו ולא תתאכזבו.
 
איתור נכסים בפולין / איתור או השבת רכוש בחו”ל – בפולין ובמזרח אירופה
 
מראשית המאה ה-19, ובעיקר עם עלייתו של היטלר לשלטון בתחילת שנות ה-30, היו יהודי מזרח אירופה בכלל ויהודי פולין בפרט, נתונים לגזירות נוראיות שהוטלו עליהם על ידי השלטונות. על מנת לשמר את יכולתם הכלכלית ולא לאבד את ממונם, רכשו יהודים רבים נכסים במדינות בהן חיו, וקיוו שביום מן הימים יוכלו לשוב אליהם או לפחות לקבל מהם תשואה.

כל יהודי שרכש נכס, קיבל שטר בעלות על הנכס. במאבק לחיים ובין כל התלאות, היו כאלה שהצליחו, והיו כאלה שנספו ברצח העם הבלתי נתפס – בשואה. הנכסים – חלקם אמנם נהרסו במהלך המלחמות והשנים, אולם חלקם נשארו עומדים על תילם, ועברו, שלא כחוק, לידיהם של תושבים מקומיים.
 
יהודים שניצלו מן התופת וצאצאיהם, וכן צאצאים של יהודים שלא הצליחו להינצל והגיעו לארץ – יכולים (וצריכים!) כעת לתבוע את השבת הבעלות על הנכסים שהיו להם בארצות מולדתם. השאלה הגדולה היא, כיצד ניתן לבצע איתור נכסים שכאלה. הרי עברו כל כך הרבה שנים, ורבים מבעלי הנכסים לא יכולים היו לשמור את האישורים, וממילא האישורים של היום כבר אחרים ולא תמיד מוכנים לכבד את הישנים.

והרי, הזיכרונות לא תמיד ברורים דיים, וממילא – מי יכול להסתמך על זיכרונות? מי אמר שהם קבילים? למרות שזה נראה חסר סיכוי – אין להרים ידיים. אם במזרח אירופה או בפולין ישנם נכסים השייכים לכם, יש מי שיוכל לעזור לכם לבצע איתור נכסים מדויק.
 
שרלוק חקירות – איתור נכסים בפולין ובמזרח אירופה
על מנת לבצע איתור יורשים, יש צורך במיומנויות של חוקר פרטי. חוקר פרטי יכול לבצע איתור נכסים מושלם, באמצעות חלקי הפאזל השונים שיקבל, ואותם ירכיב לכדי תמונה שלמה. חלקי הפאזל לצרוך איתור יורשים יכולים להיות אישורים ישנים על בעלותכם על הנכס, תמונות של הנכס – אם יש בידיכם, כתובת של הנכסים שהיו בבעלות משפחתכם וכל דבר אחר שיכול לרמז על מיקומו של הנכס שלכם, כולל פיסות זיכרונות, ולו המקוטעות ביותר.

החוקרים שלנו יסייעו בידיכם להרכיב את הפאזל, באמצעות מפות ישנות ומסמכים המצליבים כתובות נוכחיות עם כתובות של רחובות שמזמן כבר אינם ואנשים שמכירים את פולין ואת ארצות מזרח אירופה כאת כף ידם, ויתעלו את כל מרצם וזמנם על מנת לסייע לכם באיתור נכסים מוצלח.
 
איתור נכסים – לרווחת העם היהודי
כמי שגדלו בפולין או בארצות אחרות במזרח אירופה, בוודאי חשוב לכם לבצע איתור יורשים מוצלח. אחרי הכול, זאת תהיה קודם כל סגירת מעגל – איתור או השבת רכוש בחו”ל לבעליו, סגירת מעגל עם מטען רגשי עמוק. איתור נכסים מוצלח יאפשר לכם גם להחזיר לעצמכם את הזכות לרווח כלכלי מהנכס שלכם, ולקבל דמי שכירות נאותים השייכים לכם. אנו בשרלוק חקירות נשמח לסייע לכם במלאכה חשובה זו של איתור נכסים בפולין בפרט ובמזרח אירופה בכלל, ומקווים יחד אתכם.