שרלוק חקירות איכות - חברת חקירות שתחשוף עבורך את כל האמת

למעלה מ- 49 שנות עיסוק בחקירות ומודיעין

חייגו אלינו:

נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

מצלמות סמויות

תוכן עניינים

בעבר מצלמות סמויות היו נפוצות רק בבנקים או בחנויות גדולות כדי למנוע גניבות ומעבר על החוק. כיום הם הפכו להיט חם בכול מקום. אנשים מתקינים אותם בכול חנות או בית עסק, וגם מתקינים אותם היום בבתים.

יש יתרונות רבים לרכישות שתוכלו להשיג במחירים מפתים ובהקפדה על איכות מעולה אצל שרלוק חקירות. שרלוק חקירות היא חברה מנוסה אמינה ובעלת מוניטין בתחום שירותי מעקב וחקירות. אם אתם מחפשים ציוד איכותי ושירות מסור, מומלץ לפנות אל שרלוק חקירות.

1. אצל שרלוק חקירות תוכלו למצוא מצלמות סמויות באיכות גבוהה שקל להבין איך לתפעל אותן והן דורשות מעט מאוד הבנה טכנית לשם ביצוע ההקלטה  וצפייה ושמירה של החומר המצולם. בעבר היה קשה ומסובך לטפל ולהצפין,כיום עם הדרכה וליווי של חברה מקצועית כמו שרלוק חקירות מותקנות בקלות ונוח ופשוט לתפעל אותן.

2. ניתן להשיג  אצל שרלוק חקירות במגוון מחירים מתקציב בסיסי ושווה לכול כיס ועד מצלמות יוקרתיות ומתוחכמות אשר מאפשרות איכות הקלטה מעולה, שמיעת סאונד מדויקת ואיכות שמאפשרת לבצע כול שימוש בחומר המוקלט כולל שימוש משפטי ועסקי.

3. מהפכת הדיגיטציה שעברו מצלמות סמויות מוזילה מאוד את העלויות שלהם ולכן תוכלו לרכוש היום באיכות מעולה ובעלות סבירה מאוד.

4. בעזרת מצלמות אבטחה טובות תוכלו מכול מקום לצפות בבית שלכם, בילדים שלכם עם מטפלת או עם צוות שעובד איתם בגן הילדים שלכם ובמתרחש בו תוכלו ליהנות משקט נפשי ולוודא כי יקירכם בטוחים וכי הרכוש שלכם אינו נפגע.

5. שרלוק חקירות משווק ציוד מצלמות מעקב שלא דורשות התקנה מסובכת וניתן בקלות וגם ללא כבלים וחוטים רבים להתקין אותן וליהנות מיד מצילום כול בית, משרד או בית עסק שתחפצו. חשבו כמה נוח, מרגיע, וחיוני הוא לשבת במקום עבודתכם בנוחות ולצפות בבית שלכם או בילדים שלכם כאשר אתם בעבודה.

לצפות בהוריכם המבוגרים עם מטפלת ולדעת כי אתם יכולים להשגיח 24 שעות על יקירכם ועל רכושכם.
 
מי יודע מה המשותף לבורג, כפתור, עט, מצית, ועציץ?
כן, נכון, כולם יכולים לשמש גם – מצלמת כפתור או בורג, משמשת בתור מצלמה סמויה זעירה המוסלקת למשל בתוך מבנה או כלי רכב, מצלמה בתוך עט או מצית יכולה לשמש כמצלמה סמוייה ניידת המשמשת עוקבים בפעילות מעקב ועציץ יכול לשמש כאביזר דקורטיבי שאותו ניתן להעביר ממקום למקום בהתאם לצורך, כשבתוכו מוסתרת מצלמה נסתרת אשר תפעל… כל עוד לא התנדב מישהו להשקות את העציץ במים.

התקנת מצלמות סמויות
צריך לקחת בחשבון שמדובר בעצם על התקנת מערכת צילום סמויה שאינה עוסקת רק במצלמה עצמה, אלא צריכה לאפיין ולהגדיר את הבעיה ואת הצרכים בטרם ההתקנה. מתקין מצלמות סמויות מקצועי, אמור לשאול את עצמו ואת הלקוח שלו, סדרה של שאלות שרק לאחר קבלת התשובות עליהן ניתן יהיה להמליץ על הפתרונות הטכניים האפשריים.
 • לאן מתחברת המצלמה הזאת? ואיך, בחיבור אלחוטי? (כלומר עם משדר בצד של המצלמה ומקלט בצד השני, או אולי עם טלפון סלולרי) או חיבור קווי? (האם אפשר להסליק את הכבלים והחוטים בלי שיראו אותם)
 • איך ואיפה נאגר החומר המצולם? (בוידיאו היה מקובל פעם, היום יותר במחשב)
 • כמה זמן צריך הצילום להמשך? (שעות, ימים, שבועות)
 • האם מדובר בצילום באור או בחשיכה? (אולי צריך אמצעי ראיית לילה, אולי אינפרה אדום)
 • מה מקור המתח החשמלי למצלמה ולציוד הנילווה? (סוללות – לכמה זמן הן מספיקות, חשמל – האם ניתן להתחבר אליו בלי שירגישו)
 • מה יכולת הגישה אל המצלמה או המחשב כדי להוריד חומר מצולם?
 • האם הלקוחות רוצים גם יכולת לצפות במה שהמצלמה מצלמת בזמן אמיתי?, או רק לאחר ההתרחשות?
 • האם ניתן לשלוט במצלמה הסמויה מרחוק? (אפילו רק להדליק ולכבות, שלא לדבר על פעולות מסובכות יותר)

ועוד ועוד שאלות טכניות לא פשוטות. בקיצור  זה ממש עניין למקצוענים, למרות שלפעמים יש כאלה שסבורים בטעות שזה עניין של מה בכך.
ואגב, בכל רשימת השאלות עסקנו רק בשאלות טכניות עוד לא נגענו כלל בשאלת החוקיות.
 • האם מותר להתקין מצלמות סמויות במקום שבו מבקשים לצלם?
 • האם לא גולשים בטעות למעשי עבירה על החוק?
 • האם החומר המצולם יוכל לשמש כראיה משפטית, אם יהיה בכך צורך?
 • ומי יעיד בבית משפט על דרך ההתקנה, על סוג הציוד ששימש לצילום ולתיעוד? ועוד ועוד…
מאמרים נוספים​

מצלמות נסתרות

מצלמה סמויה מי יודע מה המשותף לבורג, כפתור, עט, מצית, ועציץ? כן, נכון, כולם יכולים לשמש גם מצלמות נסתרות – מצלמת כפתור או בורג, משמשת

קרא עוד»
חוקר פרטי מחירים

בדיקת פוליגרף

רוצים לבצע בדיקת פוליגרף? מחפשים בודקי פוליגרף מקצועיים ואמינים? הגעתם למקום הנכון – משרד חקירות “שרלוק חקירות איכות” לשירותכם בכל עת בדיקת פוליגרף בדיקת פוליגרף

קרא עוד»

מצלמות סמויות

בעבר מצלמות סמויות היו נפוצות רק בבנקים או בחנויות גדולות כדי למנוע גניבות ומעבר על החוק. כיום הם הפכו להיט חם בכול מקום. אנשים מתקינים

קרא עוד»

בדיקת האזנה

בדיקות האזנה חוק האזנת סתר קובע מפורשות כי דינו של מי שמאזין האזנת סתר שלא כדין, דינו – מאסר חמש שנים וכזהו גם עונשו של

קרא עוד»
מכשירי מעקב

מכשירי מעקב

מכשירי מעקב נועדו לאסוף מידע על פעילות אנשים בשטח מסוים או במקום מסוים. אנשים רבים עושים שימוש באותם מכשירים כדי לאסוף מידע ולהשיג עדויות למטרות

קרא עוד»

בדיקות כלכליות

מקיפות​

חוקי, אמין
וברישיון משרד המשפטים 1468/75