שרלוק חקירות איכות - חברת חקירות שתחשוף עבורך את כל האמת

למעלה מ- 49 שנות עיסוק בחקירות ומודיעין

חייגו אלינו:

נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

עלות חוקר פרטי

תוכן עניינים

הסיבות להזמנת חוקר פרטי יכולות להיות רבות ומגוונות. בין מזמיני החקירות ניתן למצוא ענייני גירושין, סכסוכים משפטיים, סכסוכים עסקיים, איתור חייבים, איתור נעדרים, חשיפת האזנות סתר וכן הלאה. לעיתים, מזמין החקירה מוכן לשלם כל מחיר בכדי להגיע לחקר האמת. לעיתים, מזמין החקירה יכול לעמוד גם בהוצאות כבדות של חקירה מורכבת מאוד או ממושכת מאוד. עם זאת, במקרים אחרים, מזמין החקירה הוא אדם מן הישוב, שלא יכול לשאת בעלות בלתי מוגבלת.
 
זקוקים לשירות של חוקר פרטי? רוצים לדעת יותר על עלות חוקר פרטי? הזמינו פגישה במשרד החקירות – שרלוק חקירות וקבלו את התשובות לכל השאלות שמטרידות אתכם.
 
איך נקבעת עלות החקירה
השאלה ששואל את עצמו כל מי שזקוק לחוקר פרטי – מהי עלות השירות? ניתן לקבל תשובות שונות על פי אופי וסוג החקירה. עלות החקירה הינה פועל יוצא של משך החקירה, של מספר החוקרים שלוקחים בה חלק, של סוג הציוד שעושים בו שימוש וכיוצא באלה.
 
כאשר מדובר בחקירות בענייני אישות, חקירות שגרתיות למדי ולרוב לא ממש מסובכות עבור איש מקצוע מיומן, עלות חוקר פרטי היא בהחלט בגבול הסביר לכל אזרח ולכל אדם נורמטיבי. עם זאת, כאשר מדובר בחקירות מורכבות כמו למשל איתור כספים של ניצולי שואה, איתור יורשים מעבר לים, חשיפה של “חפרפרת” בארגון עסקי או התמודדות עם נוכלים מקצועיים, העלות יכולה להיות הרבה יותר משמעותית.

הכל נעשה בשקיפות
כאשר פונים למשרד מקצועי כמו שרלוק חקירות, שפועל למען חשיפת האמת ומתן תשובות מלאות לכל לקוח, שומרים על שקיפות מלאה גם בענייני עלות ומחירים. במהלך תיאום הציפיות מסבירים לכל לקוח כיצד נגזרת העלות, מהו המחיר של שימוש באמצעים מיוחדים וכיצד מתמחרים מומחה לפוליגרף, כאשר שירות מסוג זה נדרש (למשל עבור מעסיקים שזקוקים לעובדים לתפקיד רגיש).
 
רוצים גם אתם לדעת במה כרוך שירות חקירות מקצועי? רוצים לקבל מידע בדבר עלות חוקר פרטי בחקירות בענייני אישות, במציאת נעדרים, באיסוף מידע על עסקים או אנשים, מודיעין עסקי או כל שירות אחר? פנו לשרלוק חקירות וקבלו שירות מקצועי במחיר הוגן.
 

בדיקות כלכליות

מקיפות​

חוקי, אמין
וברישיון משרד המשפטים 1468/75