שרלוק חקירות איכות - חברת חקירות שתחשוף עבורך את כל האמת

למעלה מ- 49 שנות עיסוק בחקירות ומודיעין

חייגו אלינו:

נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

בדיקת פוליגרף

תוכן עניינים

כי האמינות עומדת מעל הכל
אחת הדרכים המוכרות והנפוצות ביותר לבדוק את אמינותם של עדים בחקירות, או חשודים בעבירות פליליות, היא בדיקת העד או החשוד, במכשיר פוליגרף. בדיקת פוליגרף מאד פופולאריות בקרב ארגונים גדולים. בארגונים אלה, השימוש בבדיקת פוליגרף נעשה בעיקר, כדי לבדוק את אמינותם של עובדים בארגון שנחשפו לחומר מסווג, וקיים חשש, שהם הדליפו חלקים מחומר זה לגורמים אינטרסנטיים.(חברות מתחרות, גורמים בתקשורת וכו’).

בדיקת פוליגרף עבור ארגונים או במסגרת של חקירות פליליות

כמה פעמים, בהזדמנויות שונות, אתם שואלים את עצמכם אם אדם מסוים דובר אמת או משקר? ושהייתם ממש רוצים, שלרשותכם תהיה מכונת אמת, כדי לבדוק את אמיתות דבריו? בדיקת פוליגרף נחשבת בעידן של המאה ה-21, אחת מהבדיקות המהימנות ביותר, כשאנחנו רוצים לקבל אינדיקציה לגבי אמיתות הדברים של אדם מסוים.

אך למרות הנחיצות והנפיצות של התופעה של בדיקות פוליגרף בתקופה האחרונה, לא בכל מקום שבו נמצאות מכונות אמת, או מכשירי פוליגרף, כפי שהן גם מוכרות, יהיו גם אנשים מקצועיים ומיומנים דיים כדי לבדוק את תוצאות הבדיקות.

באילו מקרים אנשים צריכים לעבור בדיקת פוליגרף?
ישנם מספר מקרים שבהם אדם או מספר אנשים, יצטרכו לעבור בדיקות פוליגרף. בדיקת פוליגרף יכולה להכריע לגבי סוגיות שונות, כשמטרת הבדיקה, היא לגלות מי משני הדוברים דובר אמת או שקר, כשמדובר בעימות בין שני אנשים המציגים גרסאות מנוגדות בנושא מסוים.

מהן בדיקות פוליגרף?
אך מה הן, למעשה, בדיקת פוליגרף? מכשיר הפוליגרף, הינו מכשיר המסייע באבחון האם אדם דובר אמת או משקר בעת מתון עדות. מכשיר הפוליגרף, מתרגם תגובות פיזיולוגיות אשר נקלטות מגוף הנבדק, המחובר באותה העת למכשיר הפוליגרף, לרישומים גראפיים.

לשם מה דרושות בדיקת פוליגרף ומי עורך אותן?
בדיקות פוליגרף משמשות אותנו למספר מטרות:
 
  • חקירות פליליות
  • בדיקת עובדים שגרתית
  • במקרה של אירוע חריג בין בני זוג הנמצאים בהליכי גירושין
  • כשאדם רוצה להוכיח את אמיתות דבריו ומציע בעצמו לעבור בדיקת פוליגרף

הפניית עובדים בארגונים לביצוע של בדיקות פוליגרף, לעיתים רבות, נעשית על מנת להוכיח את אמיתות דבריהם, לגבי אישומים שהטילו עליהם ממונים או גורמים אחרים בארגון, על כך שחומר מסווג שהיגע לידיהם, דלף מחוץ לכותלי הארגון.

לא פעם, כשעננה של חשד להדלפת חומרים מסווגים מרחפת מעל עובד בארגון,בחשד להדלפת חומרים מסווגים, העובד עשוי לבקש בעצמו להפנותו לביצוע בדיקת פוליגרף. הוכחת חפותו ואמינותו של אדם באמצעות בדיקות פוליגרף, מצריכה את שירותיה של חברה אמינה ומקצועית, העוסקת בתחום זה כבר שנים רבות ואשר מפעילה מכונות אמת איכותיות ואמינות ביותר.

מי בודק את התוצאות של בדיקת פוליגרף?
אחד הנושאים החשובים ביותר כשמבצעים בדיקת פוליגרף, היא בדיקת התוצאות ע”י גורם מוסמך, שאכן יעניק לכם תשובה חד משמעית לגבי שאלה, שעלולה להיות גורלית עבור העובד שלכם, וגם עבור העסק שלכם. אם בחרתם להפנות את אחד העובדים שלכם, או יותר, לבצע בדיקות פוליגרף, אז סביר להניח, שאתם מצפים לקבל תשובה מהימנה ומדויקת לגבי תוצאת הבדיקה.

מומחה פוליגרף מוסמך, יאבחן את התגובות שנרשמו על הרישומים הגראפיים ולפיהן, יפענח את התגובות, אם אלה מעידות על אמירת אמת או שקר. בשרלוק חקירות, פועלים אנשי מקצוע מומחים, בביצוע בדיקות פוליגרף ממוחשבות עבור ארגונים, חברות עסקיות ולקוחות פרטיים. מיטב אנשי המקצוע בתחום הפוליגרף, עוסקים אצלנו, בפענוח בדיקות פוליגרף הנערכות במכון, על מנת להגיש לכם דוח שלם ומדויק על אמינותו של הנבדק.

אנחנו עדים בשנים האחרונות, לפרשיות שחיתות רבות, בנושאים שונים, ביניהם הנוגעים  לעולם הספורט, הכלכלה וכמובן לתחום הפלילי, שבו גם חברות החקירה וגם המשטרה מפנות עדים מרכזיים לבצע בדיקות פוליגרף. וזאת, על מנת להבין אם מדובר באנשים שניתן לסמוך על עדותם, או שעדותם תיפסל כעדות אמינה בעת הליך משפטי.
 
במקרים של ספק לגבי נכונות דבריהם של אנשים מרכזיים בחקירות בעלות משקל ציבורי, הפנייה לחברות העוסקות בתחום של בדיקת פוליגרף, היא חלק מקובל וידוע של ההליך המשפטי.

ארגונים, חברות וגורמים נוספים נוהגים לפנות אל חברות בעלות מוניטין בתחום זה, ומסתמכות על האמינות של מכשירי הפוליגרף הנמצאים ברשותן של אותן חברות וכמובן, על מומחיותם של מפענחי התוצאות של הבדיקות.
 

מאמרים נוספים​
חקירה פרטית

חקירה פרטית

מה שנהוג לכנות בשם חקירה פרטיות, מתייחס לתת-תחום של החקירות הפרטיות, העוסק בדרך כלל באיתור רכוש, נכסים והכנסות של ישות כלשהי – אדם פרטי או

קרא עוד»
חוקר פרטי מחירים

בדיקות פוליגרף

הן נשמעות מפחידות מאד ומעוררת אצל רבים תחושות לא נעימות, ולא בכדי. בדיקות פוליגרף הן בדיקות שנועדו לבחון האם הנבדק דובר אמת או שקר, ובכך

קרא עוד»

בדיקת אמינות

מתי מבצעים בדיקת אמינות לעסקים? לאחרונה, התחום של בדיקת אמינות לעסקים התפתח מאד בשל מגוון רב של צרכים של גורמים שונים. הצורך בעריכת בדיקת אמינות

קרא עוד»
משרדי חקירות בצפון

בדיקות מיוחדות

מהן בדיקות לבתי משפט כשאנחנו מדברים על בדיקות לבתי משפט, למעשה, אנבדיקות לבתי משפטחנו מתכוונים לבדיקות פוליגרף, שיהוו בבית המשפט, חלק מכתב תביעה או הגנה

קרא עוד»
חקירה כלכלית

חקירות קניין רוחני

אם גם אתם או העסק שלכם נפגעים מזיופים ומהפרת זכויות יוצרים שלכם, אתם מוזמנים לפנות לשרלוק. משרד חקירות שרלוק מתמחה כבר עשרות שנים בחקירות קניין

קרא עוד»

השבת רכוש

הרבה נאמר וסופר על השואה ועל הסבל שחוו יהודים רבים בגולה, בגטו ובמדינות מזרח אירופה שהיו שותפות למסע הקשה ביותר שחווה העם היהודי, אך דבר

קרא עוד»

פוליגרף

רוצים לבצע בדיקת פוליגרף? מחפשים בודקי פוליגרף מקצועיים ואמינים? הגעתם למקום הנכון – משרד חקירות “שרלוק חקירות איכות” לשירותכם בכל עת בדיקת פוליגרף מקצועית ומהימנה,

קרא עוד»

רשלנות רפואית

רוצים להגיש תביעה בנושא רשלנות רפואית? צריכים להתגונן מפני תביעה כזאת? אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת – משרד חקירות שרלוק חקירת מקרי רשלנות רפואית

קרא עוד»

בדיקות כלכליות

מקיפות​

חוקי, אמין
וברישיון משרד המשפטים 1468/75