שרלוק חקירות איכות - חברת חקירות שתחשוף עבורך את כל האמת

למעלה מ- 49 שנות עיסוק בחקירות ומודיעין

חייגו אלינו:

נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

משרד חקירות בתל אביב

תוכן עניינים

שרלוק חקירות איכות – משרד חקירות בתל אביב שיחשוף עבורך את כל האמת.
משרד חקירות הפרטיות שלנו מעמיד לשירותך ניסיון של למעלה מ-49 שנות עיסוק בחקירות ומודיעין.

משרד חקירות שרלוק מתמחה במגוון סוגי חקירות

  • בתחומי אישות (בגידות, בניית תיקי גירושין, מעמד אישי)
  • איתור אנשים או רכוש
  • איסוף מידע עסקי כלכלי או אישי
  • חקירות כלכליות
  • ביצוע מעקבים
  • בילוש ופעילות שטח סמויה
  • קניין רוחני והפרת זכויות יוצרים
  • בדיקות האזנה לצורך גילוי ומניעת האזנת סתר
  • התקנת מצלמות נסתרות / סמויות
  • בדיקות פוליגרף על ידי בודקי פוליגרף מוסמכים.

משרד חקירות בתל אביב שרלוק מעניק  שירות במקצועיות, בנאמנות ובדיסקרטיות רבה, תוך שימוש בשיטות ובאמצעים מתקדמים ותוך שמירה על חוקי מדינת ישראל.
בקרו בדף חוקר פרטי וצפו ב4 היתרונות שהופכים את שרלוק למשרד חקירות בתל אביב מס’ 1 בתחומו!

קצת על משרד החקירות שלנו

אנו בשרלוק חקירות חוצים ארצות, יבשות וגבולות. מרבית עבודתנו בישראל מתרכזת באיזור המרכז ובעיקר בגוש דן (תל אביב רבתי, רמת גן, גבעתיים, ראשון לציון, חולון, בת ים, פתח תקווה) ובאיזור השרון ועל כן משרדי חברת החקירות ממוקמים במרכז, במקום נגיש ונוח אך דיסקרטי ברמת גן, אך היא פעילה בכל רחבי הארץ והיא בעלת התמחות מיוחדת וניסיון רב בביצוע חקירות בינלאומיות.
החוקרים, העוקבים והבלשים המועסקים על ידי משרדינו, הינם חוקרים פרטיים מיומנים ומנוסים בעלי רישיון חוקר פרטי מטעם משרד המשפטים.

את משרד חקירות בתל באביב שרלוק מנהל החוקר הפרטי הותיק מוקה קריגר, שהינו בעל רישיון לנהל משרד חקירות בתל אביב מטעם משרד המשפטים והוא חבר לשכת החוקרים הפרטיים בישראל ובארגוני בלשים וחוקרים נוספים בעולם.
מוקה קריגר מלווה אישית את כל אחד מתיקי החקירה המתנהלים במשרדו, תוך הקפדה על מתן שירות מקצועי, אמין ודיסקרטי לכל לקוח או לקוחה ומתוך תשומת לב רבה לצרכיהם המיוחדים של הלקוחות – שהרי אין חקירה אחת דומה לאחרת.

כאן תוכלו גם לקרוא להנאתכם סיפורים מחדר החקירות מאת מוקה קריגר. חלק מהסיפורים יעסקו מן הסתם במה שמזוהה בציבור עם עבודתם של חוקרים פרטיים ושל משרדי חקירות – בגידות, מעקבים אחרי בני זוג בוגדים, מעקב אחרי מאהבת או מאהב וכיוצא באלה עניינים שבינו לבינה, תחום שמשרדנו מתמחה בו כבר עשרות שנים, אולם נשלב גם סיפורים מחקירות בנושאים אחרים, לא פחות מעניינים. אתם מוזמנים לחזור לאתר שלנו מעת לעת, לראות מה התחדש במדור סיפורי חקירות שלנו.

אם אתם חושדים שבוגדים בכם, גונבים לכם, מצותתים לכם ואתם רוצים לדעת את האמת, וגם אם סתם נדמה לכם ש”איבדתם קצת את הצפון” ואתם רוצים לקבל תשובות לשאלות מציקות, אנו הכתובת – שרלוק חקירות איכות לשירותכם, 18 שעות ביממה.

משרד חקירות בתל אביב

בדיקות כלכליות

מקיפות​

חוקי, אמין
וברישיון משרד המשפטים 1468/75