שרלוק חקירות איכות - חברת חקירות שתחשוף עבורך את כל האמת

למעלה מ- 49 שנות עיסוק בחקירות ומודיעין

חייגו אלינו:

נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

מכשירי מעקב

תוכן עניינים

מכשירי מעקב נועדו לאסוף מידע על פעילות אנשים בשטח מסוים או במקום מסוים. אנשים רבים עושים שימוש באותם מכשירים כדי לאסוף מידע ולהשיג עדויות למטרות שונות.

יש מכשירים שניתן לזהות בקלות, אך יש  שקשה לאתר ויש צורך בחברה מיומנת ומנוסה כמו שרלוק חקירות כדי לגלות האם הם הותקנו אצלכם . במידה ואתם חושדים כי הותקנו אצלכם כדאי לפנות אל חברה מומחית בתחומים אלה כדי לאתרם ולנטרלם  אם יש כאלה.

1. יש מקומות נפוצים בהם בדרך כלל מוטמנים מכשירי מעקב. ניתן למצואם רבים במראות, בנורות, בתמונות, בגלאי עשן וכיוצא בזה. יש  שקל לאתר גם ללא ניסיון בתחום אך היום יש כה זעירים שמוטמנים בכזאת מומחיות של רוב כדאי לפנות אל מומחים שיאתרו עבורכם כול מכשיר מעקב שהותקן בביתכם או בעסק שלכם.

2. ניתן לרכוש אצל שרלוק חקירות ציוד מיוחד שמאתר מכשירי מעקב בפלאפון או מצלמות מעקב או מכשירי האזנה בבית או בעסק אם אינכם רוצים לרכוש מכשירים אלה תוכלו להזמין בדיקה אצל שרלוק חקירות בה יאתרו מכשירים אשר נמצאים אולי בביתכם או בעסק שלכם.

3. מעבר לבדיקה הגנתית בה אתם מוודאים כי לא הותקנו אצלכם מכשירי מעקב תוכלו לרכוש אצל שרלוק חקירות מכשירים שונים כגון מכשירי הקלטה מודרניים בעטים, מנורות, שעונים, מצלמות שונות וציוד רב ומגוון המאפשר איסוף מידע רגיש וחשוב עבורכם גם מבחינה אישית וגם מבחינות מקצועית ועסקית.

4. אם יש לכם חשד כי הותקנו אצלכם מכשירי מעקב אל תחכו ותדחו את הבדיקה. מאוד לא נעים לחוש כי אין לכם פרטיות בבית שלכם או בעסק שלכם ולכן חשוב בהקדם לשלול אפשרות של העובדה כי הציבו אצלכם .

5. חברת שרלוק תבצע עבורכם בדיקה מקיפה ויסודית ולא תפספס אף אמצעי מעקב שאולי מופעל נגדכם.

בעולם החקירות והבילוש, תחת הביטוי מעקב טכני (ביטוי הלקוח בכלל ממשטרת ישראל שבה יש בעלי תפקיד ומקצוע הנקראים “טכנאי מעקב טכני”), נמצא כל סל המוצרים והשירותים הקשורים בחקירות, מודיעין, ריגול, מעקבים, בילוש וכו’, המבוסס על אמצעים טכניים – טכנולוגיים.

אמצעי מעקב טכני למיניהם משמשים לחוקרים בעבודתם גם ב”צד ההתקפי”, כלומר שימוש בציוד טכנולוגי משוכלל ומתקדם לשם השגת ראיות, ממצאים, הוכחות, צילומים, הקלטות איתור והשבת רכוש – חו”ל וכו’ והן ב”צד ההגנתי”, כלומר גילוי וחשיפת אמצעים כאלה, כדי למנוע ולשבש את היכולת של צד כלשהו להשתמש בציוד הטכני שברשותו, כי איך אמרו פעם כשניסו למנוע את השידור בצבע בטלוויזיה בישראל – לכל מחיקון, יש אנטי מחיקון…

ציוד הקלטה – האזנת סתר – ציוד צילום
ציוד טכנולוגי לצרכי מעקב טכני כולל למשל:

  • אמצעי הקלטה (מכשירי הקלטה זעירים, מיקרופונים זעירים)
  • ציוד צילום (מצלמות וידיאו או סטילס, צילום היום או בלילה, לטווח קצר או צילום מרחוק, מצלמות נסתרות להתקנה סמויה במקום קבוע או מצלמה נסתרת ניידת לשימושם של עוקבים)
  • מכשירי מעקב ואיתור (מבוססי GPS, טלפונים סלולריים ואמצעים אחרים)
  • תוכנות מעקב למחשב (רוגלות, סוסים טרויאנים וכו’) וכנגד כל אלה, מכשירים לגילוי האזנות ו/או הקלטות, ציוד לגילוי מצלמות נסתרות, אמצעים לחשיפת אמצעי איתור טכניים, תוכנות לגילוי והסרת תוכנות ריגול מהמחשב ועוד.
  • כאן תוכלו לקרוא על חלק משירותי מעקב טכני של שרלוק משרד חקירות:
  • גילוי האזנות סתר
  • התקנת מצלמות נסתרות

על מנת להגיע לתוצאה הרצויה חשוב מאוד לרכוש את המכשירים האיכותיים ביותר הנמכרים כיום בשוק אמצעי המעקב, יש כיום מכשירי ציתות, ציוד האזנה וציוד מעקב אשר ניתן להצפינם בצורה כזאת שלא ניתן יהיה לזהות אותם, מכשירים אלו אמורים להביא לכם את האינפורמציה איתה תוכלו להשתמש בשעת הצורך.
אך עם זאת ישנם בשוק גם אמצעים שהם לא ברמת האיכות הגבוהה ביותר ,ומכאלה צריך להישמר, בתהליך של מעקב או האזנה ישנם מצבים בו לעוקב יש מספר מוגבל מאוד של אפשרויות להשיג את המידע הנדרש בין או זה בתמונה או בקול, מכשיר שהוא לא אמין ואיכותי עלול לפספס את ההזדמנות שלא תשוב עוד, לכן מומלץ להתייעץ עם מומחים בתחום על מנת לרכוש את הציוד הטוב ביותר.

מה עוד חשוב לדעת?
עולם המעקבים והבילוש הוא עולם מלא ומרתק, ישנם תחומים רבים בו ניתן להשתמש בציוד זה ולמטרות שונות, בין היתר ניתן לרכוש מכשירים אשר עושים את הפעולה ההפוכה ומאתרים מכשירי ציתות והאזנה כנגדכם. מכשירי מעקב טובים למקרים של: חשדות בבגידה, חשדות לגנבות ממקומות עבודה או בתים, חשש להתעללות וכולי.

שרלוק חקירות
משרד חקירות מהמובילים בארץ יעזור לכם וייעץ לכם על רכישת הציוד הטוב ביותר שקיים בשוק, התקנה והסבר מפורט לגבי אופן השימוש ליעילות מרבית ומקצועית.

מכשירי מעקב
מאמרים נוספים​

מצלמות נסתרות

מצלמה סמויה מי יודע מה המשותף לבורג, כפתור, עט, מצית, ועציץ? כן, נכון, כולם יכולים לשמש גם מצלמות נסתרות – מצלמת כפתור או בורג, משמשת

קרא עוד»
חוקר פרטי מחירים

בדיקת פוליגרף

רוצים לבצע בדיקת פוליגרף? מחפשים בודקי פוליגרף מקצועיים ואמינים? הגעתם למקום הנכון – משרד חקירות “שרלוק חקירות איכות” לשירותכם בכל עת בדיקת פוליגרף בדיקת פוליגרף

קרא עוד»

מצלמות סמויות

בעבר מצלמות סמויות היו נפוצות רק בבנקים או בחנויות גדולות כדי למנוע גניבות ומעבר על החוק. כיום הם הפכו להיט חם בכול מקום. אנשים מתקינים

קרא עוד»

בדיקת האזנה

בדיקות האזנה חוק האזנת סתר קובע מפורשות כי דינו של מי שמאזין האזנת סתר שלא כדין, דינו – מאסר חמש שנים וכזהו גם עונשו של

קרא עוד»
מכשירי מעקב

מכשירי מעקב

מכשירי מעקב נועדו לאסוף מידע על פעילות אנשים בשטח מסוים או במקום מסוים. אנשים רבים עושים שימוש באותם מכשירים כדי לאסוף מידע ולהשיג עדויות למטרות

קרא עוד»

בדיקות כלכליות

מקיפות​

חוקי, אמין
וברישיון משרד המשפטים 1468/75