שרלוק חקירות איכות - חברת חקירות שתחשוף עבורך את כל האמת

למעלה מ- 49 שנות עיסוק בחקירות ומודיעין

חייגו אלינו:

נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

“אני חושד באשתי כבר כמה חודשים” אמר בקול נמוך ושקט, הגבר הצעיר שנכנס בצעד מהוסס אל משרד החקירות שלי והציג את עצמו בשם גדי. “היא כבר כמה פעמים ביקשה ממני בחודשים האחרונים את ג’יפ השטח שלי כדי לנסוע לבד בלילה לים”, הוא המשיך לספר.
 
 “בלילה לבד לים?” שאלתי משתומם, כאילו לא שמעתי לפני רגע את דבריו והוא המשיך לספר. “כן, היא מתרגלת כבר זמן רב יוגה ומדיטציה, כשהיא אוהבת לעשות מדיטציה בטבע. היא הסבירה לי שחוף הים הוא מקום נפלא עבור תרגול יוגה ועריכת מדיטציה עצמית ולכן היא נוסעת לשם. פעם בשבוע-שבועיים היא מבקשת רשות לקחת את הג’יפ, נוסעת לשלוש שעות בערך וחוזרת. על הבוקר היא גם דואגת להכניס את האוטו לשטיפת מכוניות מהחול ומחזירה לי אותו נקי. אני לא יכול להסביר את זה, אבל זה נראה לי מאד חשוד. הלוואי שאתבדה, אבל אני מבקש לבדוק מה באמת היא עושה ואני מבקש שתעקבו אחריה.”
 
“אתה באמת רוצה לדעת את האמת?” שאלתי אותו כשאני נועץ בו מבט נוקב. “כן, טובה אמת מרה מאשליה מתוקה”, הוא השיב בחיוך נבוך. “אולי תחשוב על זה עוד יום-יומיים” בדקתי את רצינות כוונותיו, אבל תשובתו הייתה נחרצת “אני כבר החלטתי, בגלל זה באתי אליך”.
 
הבהרתי לו את עלות המעקב והוא שילם מקדמה, החתמתי אותו על טופס הזמנת חקירה וסיכמנו שבפעם הבאה שאשתו תבקש את הג’יפ הוא ייתן לי התראה מוקדם ככל שניתן.

יומיים אחרי זה הגיע הטלפון מגדי, “זה הולך לקרות הערב” הוא אמר.
 
שני חוקרים פרטיים, עוקבים וותיקים ומנוסים של משרדי, אחד ברכב ואחד עם קטנוע התמקמו לתחילת מעקב בשכונה השקטה ברמת גן, שבה מתגוררים בני הזוג. זמן קצר לאחר השעה המיועדת נראתה האישה יוצאת מהבית, נכנסת לג’יפ שחנה בחוץ ונוסעת מהמקום. היא נסעה באלוף שדה לכיוון כביש גהה ובצומת אלוף שדה פנתה דרומה.

בצומת מסובים היא עצרה בטרמפיאדה ונשארה לשבת ברכב. דקות אחדות אחרי זה דיווחו לי העוקבים ש”האובייקט התחיל בנסיעה איטית ונראה לנו שמכונית מזדה אפורה נוסעת קצת אחריה, ייתכן שהוא בודק עיקוב, אנחנו לוקחים בזהירות מרחוק”.
כן, עושה רושם שמישהו פה נוקט באמצעי זהירות, חשבתי לעצמי, ממתין ליתר הדיווחים ולהתפתחות המעקב.
 
שתי המכוניות המשיכו בנסיעה בכביש מספר 4 לכיוון דרום, כשפעם אחת אף נעצרו בצד הדרך לזמן קצר, כשהם נותנים למכוניות האחרות לחלוף על פניהן והמשיכו. העוקבים היו מקצועיים מספיק כדי להתמודד עם המצב, אבל זה ממש נראה כמו ניסיון לבצע בדיקת מעקב.
 
במחלף ראשון לציון פנו הג’יפ והמזדה מערבה לכיוון חוף ראשון, “טוב היא באמת אמרה לבעלה שהיא נוסעת לחוף הים, עד כה היא אמרה אמת”, חשבתי לעצמי, מבין שבזה כנראה עומד להסתיים החלק האמיתי בסיפור שלה. במגרש החניה של חוף ראשל”צ, נראה הגבר שנהג במזדה מחנה את מכוניתו ויוצא ממנה תוך שהוא סורק בעיניו את הסביבה, הולך לעבר הג’יפ שהמתין לו במרחק מה, נכנס למושב שליד הנהג והג’יפ החל בנסיעה. דקות אחדות לאחר מכן הוא הגיע לאזור “הסופרלנד” ו… נכנס בדהרה לתוך החולות בדיונות החול שמסביב. לאפשרות הזאת לא היו העוקבים ערוכים, גם מבחינת כלי רכב וגם מהבחינה הזאת שאפילו עם רכב מתאים לנסיעת שטח, לא ניתן היה להתקרב אל הג’יפ בלב החולות בלי להתגלות.
 
הנחיתי את החוקרים להמתין בתצפית לעבר המזדה שנותרה בחנייה, כדי להנציח ולתעד לפחות את סיום המפגש, שאכן התרחש כשעתיים מאוחר יותר. הג’יפ חזר, הגבר ירד ממנו ושתי המכוניות נפרדו לדרכן. פחות מחצי שעה אחרי זה הייתה כבר הנעקבת שלנו בחזרה בביתה ברמת גן.

למחרת בשעות הבוקר כבר ישב גדי שוב במשרדי, שומע על אירועי אמש. הראיתי לו גם את סרטי הוידיאו שצולמו בעת המעקב, את הגבר הזר יוצא מהמזדה ונכנס לג’יפ, את הג’יפ הנעלם בנסיעה לתוך החולות, את החזרה אל המזדה והפרידה. הייתי בטוח שבזה הסתיימה החקירה ושבכך הוא קיבל תשובה לשאלה שהציקה לו. אבל גדי רצה יותר. כדי לנער אותו קצת, שאלתי במעט ציניות “מה נראה לך שזה היה המורה ליוגה שנתן לה שיעור יוגה פרטי?”
את גדי זה לא הצחיק בכלל, הוא אפילו לא חייך. “אני רוצה ממש הוכחות” הוא אמר.
 “אי אפשר להיכנס אחריהם לחולות” ניסיתי להסביר.
 
 “לא מעניין אותי, אתה חוקר פרטי מומחה לחקירת בגידות, התפקיד שלך למצוא לי פיתרון. אני רוצה הוכחה שהיא בוגדת בי ושהיא לא תספר לי אחר כך סיפורים על מדיטציה בטבע”, פסק נחרצות.
 
בסיומן של כמה שעות עבודה ליליות, היה הג’יפ של גדי ממותקן עם מצלמת וידיאו נסתרת, זעירה ורחבת זווית המסוגלת לצלם את כל המתרחש בחלל הפנימי של הרכב. אפילו תאורת אינפרה אדומה סמויה התקנו שם. אל תשאלו איפה ואיך התקנו את הציוד בצורה מוסלקת ברכב, כי לא אוכל לספר לכם. יש לי עוד תיקי אישות לטפל בהם…
 
לא אלאה אתכם בתיאור מעלליה של האישה האקרובטית בתוך הג’יפ, אבל כנראה שתרגול יוגה לאורך זמן באמת משפיע לטובה על היכולת ועל הביצועים הגופניים של בני אדם. אולי גם אני אתחיל?

את הסרט הכחול שצולם בג’יפ גדי לקח איתו, הוא נפרד ממני בתודה ומאז לא ראיתי אותו.
 
סופר על ידי מוקה קריגר – חוקר פרטי, מנהל משרד חקירות שרלוק חקירות איכות ברמת גן.
כל הזכויות שמורות. אין להדפיס ולהשתמש בסיפור לכל מטרה, ללא אישור בכתב ומראש.

סיפורים נוספים

"תעלולי האינטרנט"

זוג שהתגרש "הכיר" מחדש באינטרנט.
סיפור אמיתי

"מעקבים בבית חולים"

למה חשדה ציפורה כי בן זוגה בוגד בה וכי יש לו מאהבת?
מה גילו העוקבים הסמויים שעקבו אחריו?