שרלוק חקירות איכות - חברת חקירות שתחשוף עבורך את כל האמת

למעלה מ- 49 שנות עיסוק בחקירות ומודיעין

חייגו אלינו:

נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

שאלות הגולשים

תוכן עניינים
איך לשכור בלש פרטי
 
בלש פרטי מבצע עבודות מגוונות ושונות. הוא יכול לבצע האזנות, לאסוף מידע, לבצע צילומים לבדוק חשדות ולאמת או להפריך אותם. בלש פרטי יכול לבצע איתורים, לאתר רכוש בחו”ל, לאתר נכסי נדל”ן בחו”ל, למצוא בעלי חוב, ועוד מגוון פעולות שחלקן רגישות או אפילו לעתים מסוכנות. גם חברות שוכרות פעמים רבות בלש פרטי.

כך למשל חברות ביטוח שוכרות בלש פרטי כדי לגלות הונאות ביטוח או כדי לבדוק רקע של אדם שרוצים למנות אותו לתפקיד מסוים ורוצים לבדוק את פרטיו. המידע אשר בלש פרטי אוסף, ניתן לשימוש בדרכים שונות ניתן להשתמש בו לצרכים משפטיים וניתן להשתמש בו לצרכים אישיים.

 1. ניתן למצוא בלש פרטי דרך האינטרנט. יש באינטרנט אתרים שונים של בלשים פרטיים כמו האתר של שרלוק חקירות
    אתר מקיף ורציני שמלמד אתכם על תחומי העבודה השונים של בלש פרטי.

2. אם אתם לא רוצים להתייעץ עם בני משפחה או חברים כיצד למצוא בלש פרטי ניתן להתייעץ בעניין זה עם עורך הדין
   שלכם. כול עורך דין מכיר בלש פרטי או כמה בלשים פרטיים מעצם שגרת עבודתו וכך ניתן לקבל ממנו המלצה על
   בלש פרטי איכותי.

 3. כדאי לבקש מאותו בלש פרטי אשר ממנו אתם שוקלים לקבל שירות חקירה פרטית מסמכים ותעודות המעידים על
    הכשרתו בתחום ועל היות בלש מוסמך. זאת פעמים רבות ערובה לשירות איכותי יותר ולרמת עבודה גבוהה יותר.

 4. תוכלו לבדוק את ניסיונו של הבלש הפרטי על ידי תשאול שלו על מקרים בהם טיפל, הוא יכול גם בלי לחשוף שמות
     של לקוחות ולפגוע בפרטיותם, לספר לכם את סוג העבודות השונות שהוא התנסה בהם ושיש לו ידע ומומחיות בהם.

 5. יש בלש פרטי וכן בלשים פרטיים שמגיעים מתפקידים אחרים כמו עורכי דין לשעבר או שוטרים לשעבר, בעבודתם
    הקודמת הם רכשו כישורים שיכולים לסייע לכם גם בחקירה שלכם. לכן חשוב ללמוד את הרקע של בלש פרטי ולבחור
    אותו בחוכמה ובשימת לב לצורך הצלחה בחקירה שלכם.
 
 
שאלות ותשובות על חקירות

חוקרים פרטיים מבצעים חקירות בתחומים שונים. היום חקירות מתבצעות גם בעולם הממשי וגם במרחב הווירטואלי. חוקרים פרטיים אוספים מידע בצורות מגוונות ומקוריות בעולם כיום קשה מאוד להשיג לעיתים מידע ויש צורך במומחים בתחום של חקירות כדי להגיע אל חקר האמת ולהשיג את התשובות בתחומים שונים שאתם זקוקים בהם למידע. חברת שרלוק חקירות היא חברה מובילה בתחומי חקירות.

האם ניתן לבדוק רקע על אדם עובד או בן זוג פוטנציאלי דרך חקירות של חוקר פרטי?
בהחלט ניתן להשיג מידע ורקע על עובד או בן זוג פוטנציאלי, במסגרת חקירות החוקרים יעברו על תוכן מחשבים של הנחקר, על מסמכים שלו, ידברו עם אנשים שהכירו אותו ויאספו כול פרט על אותו אדם שאותו הלקוחות רוצים לבדוק.

האם התחום של חקירות גדל או מצטמצם בתקופה האחרונה?
מפתיע או לא, התחרות העזה בין חברות, ריבוי התביעות המשפטיות, וסכסוכים מתרבים על נושאים כספיים גורמים לתחום של חקירות לגדול ולשגשג. כול שנה יש יותר ויותר חקירות פרטיות מסוגים רבים ושונים.

איך קשור שישגשג תחום הביטוח בתחום של חקירות פרטיות?
תחום הביטוח משגשג יותר ויותר. אנשים ובעלי מקצוע מבטחים את עצמם ואת רכושם נגד תביעות עובדים, תביעות רשלנות ועוד. חברות הביטוח נוהגות לפנות רבות אל חברות חקירות כדי להוכיח האם התביעות המופנות אליהן הן מוצדקות או מוגזמות או אפילו שקריות. תחום הביטוח מספק עבודה רבה בתחום של חקירות פרטיות.
 
האם החברה האורבאנית המודרנית מקלה או מקשה על עבודת החוקר ועל חקירות פרטיות?
החיים בערים צפופות ומנוכרות הם שונים מאוד מקהילות קטנות שהיו בעבר. בעבר וגם כיום בכפרים או ישובים קטנים כולם מכירים את כולם. בערים הגדולות אנשים חיים בבדידות יחסית וללא קהילה קרובה. זה מקשה על עבודת חקירות על אנשים. יש אנשים רבים שכמעט איש אינו מכיר אותם, ושחיים בבדידות יחסית. קשה להשיג עליהם מידע, זה מצריך עבודת חקירות חכמה ומתוחכמת יותר מצד חוקרים פרטיים.

שאלות ותשובות על פוליגרף
 
הפוליגרף מטרתו לגלות אמת או שקר לגבי נחקר בעזרת תגובות גופניות שלו לשאלה שאותן הפוליגרף בודק. הגוף שלנו מגיב אחרת בזמן אמירת אמת ובזמן אמירת שקר. הפוליגרף בודק את קצב הלב של הנבדק את לחץ הדם, ואת מערכת הנשימה ומסיק בצורה השוואתית מתי הנבדק משקר ומתי הוא אומר אמת.

חברת שרלוק חקירות היא חברת חקירות מובילה שיכולה ללמד אתכם כיצד לעבור בדיקת פוליגרף בהצלחה.

האם תחום הפוליגרף הוא מדויק?
תחום הפוליגרף אינו מדויק. אדם שנמצא במצב של חרדה בשל הבדיקה יראה תוצאות לא נכונות ושקריות בבדיקה. הפוליגרף לא יוכל להצביע על אמת ושקר כאשר אדם נתון בחרדה כללית.

האם אדם יכול להיות מואשם בדברים שלא עשה בשל בדיקת פוליגרף?
מצב כזה עלול לקרות אם האדם שעובר בדיקת פוליגרף נמצא בחרדה בשל הסיטואציה של הבדיקה ואז הפוליגרף מראה תגובה של חרדה המעידה על שקר גם כאשר אדם אומר אמת. ולכן חשוב להיות רגועים מאוד בזמן בדיקת פוליגרף וזאת בכדי שלא יאשימו בטעות אתכם בהאשמות ובעבירות שלא ביצעתם.

האם כדאי להתנדב לבצע בדיקת פוליגרף כדי להוכיח את חפותכם?
באופן כללי העצה היא לנסות להימנע מבדיקת פוליגרף ככול האפשר. אין לדעת מה תעלה בדיקת הפוליגרף, גם אם אתם משוכנעים בחפותכם, הפוליגרף עלול להצביע כי אתם אשמים בטעות בגלל התרגשות שלכם.

איך לענות על שאלות של בדיקת פוליגרף?
כאשר אתם נשאלים שאלות פוליגרף תענו רק על מה שנשאלתם. תשובות קצרות כמו ” כן או לא” – זה מספיק. אל תסתבכו אל תפרטו ואל תענו על שאלות שלא נשאלתם. זה יכול רק לסבך אתכם.

איך לצמצם חרדה ולנצח את מכשיר הפוליגרף?
בזמן בדיקת הפוליגרף הרגיעו את עצמכם על ידי כך שבזמן שאתם עונים סיפרו בלב מעשר עד 1, או נשכו את לשונכם או חשבו על משהו מפחיד. זה יסייע לכם לגרום למכונת הפוליגרף לא לזהות נכון את התשובות שלכם ויעזור לכם לנצח את המכונה.

בדיקות כלכליות

מקיפות​

חוקי, אמין
וברישיון משרד המשפטים 1468/75