שרלוק חקירות איכות - חברת חקירות שתחשוף עבורך את כל האמת

למעלה מ- 49 שנות עיסוק בחקירות ומודיעין

חייגו אלינו:

נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

ציוד בילוש

תוכן עניינים

עבודתו של חוקר פרטי מצריכה שילוב רב ערך של ניסיון בשטח ביחד עם ציוד בילוש מתוחכם. בין העזרים השונים ניתן למצוא הרבה יותר מאשר מצלמות רבות עוצמה אשר פועלות היטב ביום וגם בתנאי תאורה גרועים.

לעיתים, כאשר יש צורך להשיג מידע חשוב במקרה של סכסוכים שונים, בענייני כספים, בגידות ובעניינים אחרים, מבקשים המעורבים לרדת לשורש העניין באופן עצמאי. בין אם מדובר על מכשירי ציתות ובין אם מדובר על ציוד בילוש מסוג אחר, מסתבר שניתן להשיג היום אמצעים טכניים מעולים ללא כל קושי.

חנויות מתמחות
באופן טבעי, די ברור שסוגים שונים של מכשיר האזנה מתוחכמים הם לא דבר שקונים בחנות רגילה למכשירי חשמל. באופן טבעי, ציוד בילוש ראוי לשמו הוא דבר שקונים בחנויות מתמחות. חנויות אלה מאופיינו בכך שיש להן קטגוריות שונות של מוצרים, באיכויות שונות ומגוונות.

עד לפני מספר שנים, חנויות מתמחות ברמה הגבוהה ביותר היו מצויות אך ורק מעבר לים. הציוד המתוחכם בארץ היה שמור לכוחות הביטחון בלבד. כיום, ניתן למצוא כמה חנויות ברמה הגבוהה ביותר גם כאן, בישראל. לרוב הן מנוהלות על ידי אנשי חקירות בהווה או בעבר.

עלות מול תועלת
עלויות של ציוד בילוש יכולות לנוע ממחירים נוחים לכל כיס ועד למחירים גבוהים שאדם פרטי ממוצע לא יכול לעמוד בהם. לכן, יש להתאים נכונה בין הציוד שאותו רוכשים לבין המטרה שאותה רוצים להשיג.

כאשר מדובר על אמצעים לגילוי האזנה לקו טלפון פרטי, למשל, לא צריך בהכרח להשקיע סכומים יוצאים מהכלל. לעומת זאת, כאשר נדרש ציוד מתאים לביצוע של חקירות כלכליות, שמעורב בהן כסף גדול וארגונים גדולים, הרי שבהחלט ראוי להשקיע יותר ולרכוש ציוד מתוחכם יותר. הדבר החשוב שיש לזכור הוא שכיום, ניתן להשיג גם אמצעים משוכללים ביותר, בעלות סבירה והגיונית.
 

בדיקות כלכליות

מקיפות​

חוקי, אמין
וברישיון משרד המשפטים 1468/75