שרלוק חקירות איכות - חברת חקירות שתחשוף עבורך את כל האמת

למעלה מ- 49 שנות עיסוק בחקירות ומודיעין

חייגו אלינו:

סיפורי חקירות

בדף זה נעלה סיפורי חקירות אותנטיים שצבר מנהל משרד חקירות שרלוק, החוקר הפרטי מוקה קריגר, במשך למעלה מ-49 שנות עיסוקו בחקירות ובאיסוף מידע ומודיעין.

אין כנראה אדם שעסק בחקירות, מודיעין, מעקבים, בילוש, ריגול וכו’, שלא אמר לעצמו או לאחרים בסביבתו, לפחות פעם אחת בחיו משפט בנוסח כזה או דומה לזה: “אח, אם אני הייתי כותב מה שעברתי… אפשר היה לעשות מזה סרט…” אבל העניין הוא שהרוב לא כותבים בסופו של דבר מסיבות שונות.

העובדה היא שמבין אלפים רבים של חוקרים, שהיו או שעדיין פעילים, בין אם בשירות המדינה ובין אם בתחום החקירות הפרטיות, רק עשרות כתבו סיפורי חקירות ועוד הרבה פחות מכך אף הוציאו לאור ולמכירה ספרי חקירות פרי יצירתם.

האינטרנט והקלות היחסית של יכולת הפירסום של סיפורי חקירות במדיה חדשה זו, הביאה לכך שאנו רואים יותר ויותר חוקרים פרטיים מספרים "סודות מחדרי החקירות" האישיים שלהם ולכן צפו בקרוב לסיפורים כאלה גם כאן.

מותר לציין כי סיפורי חקירות שיפורסמו באתר זה לא יחשפו בשום אופן וצורה, את מי מבין המעורבים בחקירות הללו, לא מקרב מזמיני החקירות ולא מבין מי שהיו נשואי החקירות הללו.
מה שכן, יהיה מעניין…

סיפורים מחדר החקירות:

חוקר פרטי בתל אביב

"תעלולי האינטרנט"

זוג שהתגרש "הכיר" מחדש באינטרנט.
סיפור אמיתי

"מעקבים בבית חולים"

למה חשדה ציפורה כי בן זוגה בוגד בה וכי יש לו מאהבת?
מה גילו העוקבים הסמויים שעקבו אחריו?

חוקר פרטי בגידה

"מעקב לילי בחוף הים"

איך מסתיים תרגול יוגה ומדיטציה בטבע. מה עושים החוקרים כשהאשה אחריה הם עוקבים נוהגת בג'יפ שטח ונכנסת לחולות? איך עזרה מצלמה סמויה זעירה בהבאת הוכחות?

בדיקות כלכליות

מקיפות​

חוקי, אמין
וברישיון משרד המשפטים 1468/75