שרלוק חקירות איכות - חברת חקירות שתחשוף עבורך את כל האמת

למעלה מ- 49 שנות עיסוק בחקירות ומודיעין

חייגו אלינו:

נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

משרד חקירות

תוכן עניינים

למה לפנות למשרד חקירות פרטי? כל אדם בישראל אשר פנה לתחנת משטרה בנוגע למקרה בו הוא מבקש טיפול, נדרש לשבת מול חוקר משטרתי. אם תחנות המשטרה 
מחזיקות חוקרים מקצועיים, מה הסיבה שאנשים פונים לחוקרים הפרטיים? במקרים רבים חוקרי המשטרה אינם מצליחים לפתור תעלומות ומקרים בהם יש צורך בראיות והוכחות. 

החוקרים הפרטיים של משרדי החקירות הפרטיים מנהלים מקרים רבים בהם למשטרה אין קצה חוט בכדי לתת מענה מתאים לפתרון הבעיה. חוקר פרטי או בלש פרטי לוקחים על עצמם את תפקיד המאסף של הראיות ונעזרים בטכנולוגיות מתקדמות בכדי להשיגן באופן שבית המשפט או המשטרה יוכלו להשתמש בהם לפתרון התעלומה. 

חקירות עם פן משפטי
יש אנשים שנעלמים בכדי לא לקבל הזמנות לבית המשפט, בכדי לטעון אחר כך שלא נמסרו להם כתבי בית דין, גם אנשים כאלה משרד חקירות פרטיות יכולים לאתר עבור משרדי עורכי דין ולבצע להם מסירה משפטית כדין. יש מגוון לקוחות של משרד חקירות פרטיות מממציאים שרוצים לבדוק אם גנבו את הרעיון שלהם בתחום של קניין רוחני ועד בעלים ששולחים את החוקרים לבתי מלון כדי לראות האם הנשים שלהם שם ומה ועם מי הן עושות שם. יש מגוון לקוחות ומגוון עבודות שחוקרים פרטיים טובים מבצעים במסירות ותוך השגת תוצאות איכותיות.

איך ניתן לגלות שבעלי בוגד בי?

משרדי חקירות פרטיים מספקים ללקוחות שלהם בלשים מקצועיים המבצעים מעקבים אחר בן הזוג. המעקבים הללו מתמקדים בשימוש באמצעים טכנולוגיים חדישים על מנת להשיג ראיות והוכחות שיהיה ניתן להשתמש בהן בבית המשפט. מישהו ראה את בעלך מסתובב עם אישה אחרת? תדעי שזה לא מספיק. צילומים והקלטות הנעשים באמצעות מעקב של בלש פרטי יספקו לך את ההוכחה הנחרצת לגבי הפעילות של בעלך מאחורי גבך. 

מעקב של האישה לעומת מעקב של בלש פרטי

מעקב של בת הזוג אחר בן הזוג שיש חשש לבגידה מצידו, יכול לספק ראיות מעטות בנוגע לבגידה. משרד החקירות הפרטי מספק מכלול שלם של שירותים המאפשרים לך לקבל את המידע הרלוונטי לגבי בעלך.

בגידה בבת הזוג ושימוש בכספים משותפים

לעיתים קרובות בן הזוג הבוגד נוהג לבזבז את הכספים המשותפים שלו ושל אישתו בשעות בהן הוא מבלה עם המאהבת. בעת חקירות פרטיות של בגידות, החוקר הפרטי ינסה להגיע גם לנושא שימוש בכספים ולהביא הוכחות לכך שנעשה שימוש בכספים משותפים של שני בני הזוג בעת המפגשים בין הבעל למאהבת. בגידה של בעל באישתו היא עניין רגשי ממעלה ראשונה אך גם טומן בחובו עניין כלכלי משמעותי לשני הצדדים. 
 

משרד חקירות בינלאומי

ישראלים המבצעים פשעים בישראל לעיתים בורחים למדינות שכנות בכדי להימנע ממשפט. משרד לחקירות בינלאומיות יכול לתת מענה במקרים הללו ולאתר את הפושעים אשר נמלטו מישראל. לצורך כך יש לבנות שיתוף פעולה בין גורמים בארץ הזרה לבין גורמים מישראל. במקרים בהם יש צורך למצוא נכסים של בעל חוב או לגלות בגידה של בן זוג, הבלש הפרטי יכול לפעול לבד או יחד עם בלש פרטי נוסף ולהביא הוכחות בהגיעו חזרה לישראל. ישנן מדינות בהן החקירות הפרטיות נעשות לצורך עסקי כגון סין.   

משרד חקירות בערים הגדולות בסין

אנשי עסקים וחברות המעוניינים ליצור קשרים עסקיים עם גורמים בסין, מוצאים את עצמם לעיתים קרובות מנהלים משא ומתן ללא היכרות עם הצד השני. משרד לחקירות ישראלי הממוקם בערים הגדולות כגון שנחאי, בייג’ין, ושנז’ן יכול לספק עבור הצד הישראלי את המידע הנחוץ לגבי הצד הסיני איתו מקיימים קשרים עסקיים. כבר היום קיימים משרדי עורכי דין ישראלים בערים הגדולות בסין, האמונים על סגירת החוזים עבור חברות ואנשי עסקים המגיעים לסין לביצוע עסקאות גדולות וניהול עסקים עם גורמים סיניים. 

משרד החקירות ‘שרלוק חקירות איכות’ מציע שירות חקירות בינלאומיות

משרד חקירות פרטיות בשפות שונות
“שרלוק חקירות” הינו משרד חקירות פרטיות אשר מעניק מגוון שירותים, ולא רק בשפה העברית. גם דוברי אנגלית, רוסית וערבית יוכלו לקבל שירותים מקיפים ואיכותיים ממשרד החקירות וליהנות מאנשי מקצוע מומחים אשר איתם יהיה להם קל ונוח לנהל דיאלוג ולתקשר.