שרלוק חקירות איכות - חברת חקירות שתחשוף עבורך את כל האמת

למעלה מ- 49 שנות עיסוק בחקירות ומודיעין

חייגו אלינו:

נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

מעקבים בחו”ל טובים צריכים להתבצע על ידי חוקרים פרטיים מנוסים שמבינים ויודעים איך לבצע מעקבים חכמים ונכונים. אדם לא מנוסה שיבצע מעקבים ייתפס בקלות יגלו שהוא מקיים מעקב ויכולים עוד להאשים אותו בהטרדה, מובן מאליו שאם אדם לא מנוסה כמו חוקרים פרטיים טובים ינהל מעקבים לבד, יש סיכוי שכול החקירה תיחשף ותתפוצץ כי אותו אדם לא יודע לנהל מעקבים בחו”ל כראוי.
 
ביצוע בחכמה
בזמן מעקבים בחו”ל המקצועיות של חוקרים פרטיים באה לידי ביטוי, מעקבים הם מלאכה עדינה ומורכבת. מעקבים בחו”ל טובים מגלים וחושפים את הרגליו, פעולותיו ומעשיו של האדם אחריו מבצעים את המעקבים. חלק חשוב מתוך מעקבים מקצועיים הם כמובן לא להתגלות על ידי האדם אחריו עוקבים. מעקבים בחו”ל טובים מתנהלים כאשר חוקרים פרטיים נמצאים בצמוד לאדם אחריו עוקבים כול היום או חלק מהיום. הם נמצאים במרחק בטוח מהאדם אחריו עוקבים, מספיק קרוב כדי לראות מה הוא עושה אך מספיק רחוק בכדי לא להיתפס ולא להתגלות. מעקבים הם דרך מצוינת לאסוף מידע על אדם, לגלות תשובות לשאלות שונות שהלקוח שלכם רוצה לבדוק וכדומה.

סוד של טובים
מעקבים בחו”ל טובים דורשים סבלנות רבה, וניסיון. הרבה מהאנשים שעוקבים אחריהם הם זהירים ומודעים לכך שאולי עוקבים אחריהם ובמקרה זה צריך לחכות בסבלנות עד שהנעקב יעשה טעות ויחשוף את עצמו. סבלנות היא חשובה כי עדיף לאבד את הנעקב ולחכות, מאשר להתגלות על ידי הנעקב, כאשר הנעקב מגלה את החוקרים הפרטיים שעל עקבותיו זה הורס מאוד את החקירה. חוקרים פרטיים הם תמיד האנשים שנראים הכי רגילים, תמימים, ולא בולטים, ממש אנשים שנעלמים בתוך ההמון ואיש לא שם אליהם לב, אנשים כאלה הם אנשים שיכולים לנהל מעקבים בחו”ל נהדר כי לא משגיחים בהם, הם לא גוררים תשומת לב והם כמו ” אנשים שקופים ” שרואים כול דבר ומגלים כול דבר מבלי להיחשף. כמה שהחוקרים פחות בולטים כך מעקבים בחו”ל הם יותר מוצלחים. חוקרים פרטיים טובים עוקבים אחר הנעקבים ולא מורידים מהם מבט ולו אף לרגע וכך מביאים ללקוחות מידע נדרש אותו הם מחפשים.