שרלוק חקירות איכות - חברת חקירות שתחשוף עבורך את כל האמת

למעלה מ- 49 שנות עיסוק בחקירות ומודיעין

חייגו אלינו:

מידע עסקי

איסוף מידע עסקי
המונח מידע עסקי הוא מונח מקיף, רחב ובמידה רבה אפילו אמורפי עד כדי כך, שברוב המקרים כאשר שני אנשים מדברים על מידע עסקי, כל אחד מהם מעלה בדמיונו דבר אחר לחלוטין. אין הכוונה רק לביטויים מילוליים נוספים כמו מודיעין עסקי או ריגול תעשייתי, מידע שיווקי או מסחרי, מידע כלכלי או פיננסי, מידע לניהול סיכוני אשראי וגבייה ועוד ועוד, אלא ממש כוונה אחרת לגבי משמעותו, תכולתו ומהותו של הביטוי מידע עסקי.

מודיעין עסקי
בכל מקרה מדובר על איסוף מידע (אינפורמציה) אודות ישויות שונות: חברות מסחריות, עסקים בגודל כזה או אחר ואפילו על אנשים פרטיים, בתחומים עסקיים – מסחריים – כלכליים, שהם מהותו של מודיעין עסקי או של מידע עסקי תחרותי. מכאן ואילך חלוקות הדעות: איך אוספים מידע עסקי? באיזה כלים ושיטות משתמשים? איפה עובר הקו בין המותר והאסור מבחינת חוקי המדינה והאם חוצים את הקו הזה? האם אין קוים אדומים בדרך לאיסוף מידע עסקי? ומעבר לשאלת החוקיות, איך מעבדים את האינפורמציה הנאספת ומה עושים עם מידע עסקי אחרי שהוא נאסף, איך מעבדים אותו ומגבשים ממנו תמונת מודיעין עסקי, כדי שזו תוכל לסייע לקידום אינטרסים של פירמה עסקית בשוק תחרותי.
 

 

ניתן לאסוף מידע עסקי בדרכים, שיטות ואמצעים שונים ואף ממגוון של מקורות מודיעיניים. מטבע הדברים, העיסוק בתחום מודיעין עיסקי או ריגול תעשייתי הוא רגיש ודיסקרטי ומחייב כללי מידור, סודיות ודיסקרטיות מחמירים ובודאי שלא נוכל להרחיב ולפרוש כאן את היריעה בנושא ורק נציין כי בעזרת כלים מעולם החקירות הפרטיות ושימוש מושכל בשיטות חקירה מתוחכמות, ניתן להשיג תוצאות מפתיעות ולספק למזמיני המידע, מידע עסקי חיוני ומשמעותי עבורם.
 

מידע עסקי הינו תת תחום נוסף של מקצוע חקירות פרטיות, שכמה משרדי חקירות בישראל ומשרד חקירות שרלוק בתוכם, התמחו והתמקצעו בו במשך עשרות שנים. אנו ערוכים לספק לכם מידע עסקי איכותי ורק מזהירים – היחשפות למידע עלולה לגרום להתמכרות…

בדיקות כלכליות

מקיפות​

חוקי, אמין
וברישיון משרד המשפטים 1468/75