שרלוק חקירות איכות - חברת חקירות שתחשוף עבורך את כל האמת

למעלה מ- 49 שנות עיסוק בחקירות ומודיעין

חייגו אלינו:

נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

כיצד בוחרים משרד חקירות אמין ומנוסה

כיצד בוחרים משרד חקירות אמין ומנוסה

ישנן לא מעט סיבות אשר בגללן נשקול שכירת שירותי צוות חוקרים. במידה ומדובר בבגידה, מעילה בכספים, סכסוך בין שכנים ועוד, חשוב לנהל את הנושא בזהירות יתרה וזאת במידה והרשויות כשלו במתן העזרה. היות ומדובר בנושא כה רגיש ומעט מפחיד, איך נדע כיצד להתנהל וכיצד לבחור?

חשוב להסביר ששכירת שירותי חקירה הוא אינו דבר חריג או בלתי רגיל. הסיבה שלא שמעתם על זה הרבה היא כי כנראה המשרדים הללו עושים את עבודתם נאמנה ונשארים מתחת לרדאר. משרדי חקירות עובדים בכל התחומים, החל מנושאים פרטיים וכלה בעבודה מול גורמים ממשלתיים וכל זה על מנת לספק שירותי מחתרתיים יותר, אך לא בלתי חוקיים, שאיננם ננקטים על ידי מוסדות ממשלתיים. 

 

מהו תפקידו של משרד חקירות

ובכן, תפקידו של משרד החקירות יהיה בהתאם לדרישות שלכם. ישנם משרדים שמציעים שירותים ספציפיים ומגוונים ולא בהכרח כולם יציעו בדיוק את אותם השירותים. כמו כן, סוג השירות עצמו יכול להשתנות בהתאם למקרה ועל כן מומלץ להתייעץ עם חוקר ביצועיסט באמת ומומחה בנוגע למקרה, טרם התעקשות על דרך פעולה מסוימת.

תפקידו של חוקר ביצועיסט אמיתי הוא להגדיל ראש ולכן הגדרתו היא כה חשובה. החוקר ימצה כל אפשרות חוקית אשר ניתנת בידו, ובהתאם להכשרה והוותק שלו, על מנת להגיע לאמת הנדרשת. לדוגמא, אם מדובר במקרה של סכסוך בין שכנים, בו השכן מתעלל בכם ומביא נזק לסביבת מגוריכם, החוקר יעשה הכול על מנת להביא לכך ראיות מוצקות אשר תוכלו להשתמש בהן בעת נקיטת הליכים. ראיות אלו יכולות להיות מובאות על ידי הקלטה, מעקב, האזנה ועוד. 

כמו כן, זכרו כי ניתן לבקש ממשרד החקירות להעיד בבית המשפט במידת הצורך, אך חשוב לציין זאת מראש.

 

אז כיצד בוחרים משרד חקירות אמין ומנוסה

היתרים

מדובר באחד הדברים הבסיסיים ביותר שיש לבדוק, ולא רק כשאנו באים לחפש העסקת חוקר פרטי. חשוב לוודא שלמשרד החקירות יש היתר ורישיון לעבוד לפי חוקי המדינה. במידה ואין כזה בנמצא, מומלץ לא לעבוד עם המשרד היות והוא עלול לבצע עוד דברים שאינם בגדר החוק.

מוניטין

במידה ומשרד החקירות בו אתם מתעניינים הוא מאד מוכר לרבים ומככב הרבה במהדורות ובעיתונות, אין בכך דבר רע, אך חשוב לבדוק איזה סוג מוניטין יצא לחברה ומה יהיו ההשלכות של עבודה מולם, מבחינת תשומת לב שיכולה להיות מופנית אליכם.

ותק

בדקו כמה זמן החברה פועלת, מה אחוז ההצלחות שלה, ועד כמה היא מומלצת על ידי לקוחות קודמים. אין דבר רע בעבודה מול חברה פחות ותיקה, אך זכרו שוותק פחות הוא גם ניסיון וידע פחותים. לכן עדיף לא להתפשר בנושאים אלו וזאת בהתאם למידת החומרה של המקרה שאתם מביאים לידי החוקר. 

חוזה

טרם חתימה על כל מסמך מול משרד החקירות, וודאו כי כל השירות שאתם דורשים, הם אכן יכולים לספק ושהוא אכן מפורט בחוזה, ולא באותיות קטנות.

תקשיבו לבטן

לבסוף, סמכו על תחושת הבטן שלכם. פניה לחוקר פרטי היא כנראה לא פשוטה, כמו גם סיבת הפניה, ולכן אל תשכרו אדם שאין לכם כימיה אתו ושאתם לא מרגישים שאתם יכולים לסמוך עליו. 

 

לסיכום

אז גילינו בעצם כיצד בוחרים משרד חקירות אמין ומנוסה ונעשה זאת דרך מחקר יסודי על החברה שעמה אנו מעוניינים לעבוד. חשוב לוודא שהם בעלי רישיונות חוקיים, מוניטין חיובי, כמו גם ותק מספק בתחום. שרלוק חקירות היא בדיוק החברה שעונה על כל הקריטריונים הללו ויכולה להביא לחייכם את השלווה והשקט שאתם צריכים. 

מאמרים נוספים​

חקירות פרטיות

ישנם סוגים שונים של חקירות. חקירות פרטיות, וכפי שניתן להסיק משמן, מיועדות לאנשים פרטיים המעוניינים לבדוק נושא מסוים ולגלות פרטים עליו בעזרת חוקר מקצועי. החקירות

קרא עוד»

חוקר פרטי לגיל הזהב

זהירות מעולם לא הזיקה מאת: מוקה קריגר מנהל משרד חקירות “שרלוק” “גיל הזהב” יכול להיות זהב בתנאי שמקפידים על כללים מסוימים, אחרת זה יכול להיות

קרא עוד»

בלשים פרטיים

מציאת בלשים פרטייםמציאת חוקר פרטי טוב הוא לא תמיד פשוטה. אם אתם לא מתמצאים בתחום אתם ודאי רוצים להתייעץ עם מישהו לפני בחירת בלש פרטי,

קרא עוד»

חוקרים

בלש יסייעו לכם לאסוף מידע מסוגים שונים על אנשים ועל חברות. הם יכולים למצוא מידע ספציפי שאתם רוצים לבדוק, חוקר פרטי יכול להזים או להוכיח

קרא עוד»

בלש פרטי

אתה מלא חשדות ורוצה לאמת או להפריך אותם? יש לך סיבה טובה להניח שנעשה לך עוול? אנו כאן כדי לגלות את האמת. משרד חקירות שרלוק

קרא עוד»

חוקרים פרטיים

חושדים במישהו? צריכים עזרה באיתור אדם מסוים או רכוש? מעוניינים לחשוף את האמת? הגעתם למקום הנכון: בלש פרטי של שרלוק חקירות – מקצועיות מעל הכל!

קרא עוד»

חוקר פרטי

היתרונות של חוקרים פרטיים מטעם שרלוק חקירות: מקצועיות- החוקר הפרטי מוקה קריגר, הוא בעל ניסיון של עשרות שנים בתחום החקירות, החל משירות באגף המודיעין בצה”ל,

קרא עוד»