שרלוק חקירות איכות - חברת חקירות שתחשוף עבורך את כל האמת

למעלה מ- 49 שנות עיסוק בחקירות ומודיעין

חייגו אלינו:

נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

במשרד החקירות “שרלוק חקירות” בהנהלתו של מיכאל (מוקה) קריגר מספקים שירותי חקירות קניין רוחני אשר הפכו בשנים האחרונות לאחד מסוגי החקירה השכיחים. מדובר בתחום של זכויות יוצרים, אשר לעיתים רבות, עלול להיות סבוך או מורכב. הניסיון שלנו בטיפול בתיקים מסוג זה, מאפשר לנו להביא לכם את התוצאות הברורות והחד משמעיות ביותר.
 
בשונה מתחום חקירות אישות או מחקירות של קניין פיזי, הרי שתחום חקירות קניין רוחני הינו סבוך יותר, מאחר ואנו מתייחסים אל קניין אשר אין בו משהו מוחשי. יצירה, המצאה, עיצוב ואפילו מוניטין הינו קניין רוחני, ועל כן, על מנת להגן על קניין זה, יש צורך בעבודה מורכבת. במשרד החקירות הוותיק והמנוסה “שרלוק חקירות” מתמחים בתחומי חקירות קניין רוחני ומספקים ללקוחות את מירב הממצאים על מנת לבסס את התיק.
 
זכויות קניין רוחני צריכות להיות משויכות אל אדם ספציפי, כמו מעצב של רהיטים או כותב של שירים. זכויות אלו מוגנות בדרך כלל על פטנטים רשומים במשרד המשפטים, אך הן גם חלות על תחום העיצוב ותחומי האמנות.

כאשר פונים אל משרד החקירות “שרלוק חקירות” לצורך חקירות קניין רוחני תהליך העבודה יעשה על מנת לחשוף את ההעתקות או הזיופים אשר מוגנים בחוק הקניין הרוחני. תהליך העבודה נעשה לפי כל מקרה לגופו, תוך שימוש במרב העזרים הטכניים וכמובן חוקרים מקצועיים ומנוסים.
 
ב”שרלוק חקירות” אנו מתמחים במתן שירותי חקירות קניין רוחני וכן חקירות אישות או חקירות פרטיות ומסחריות. אנו באים אל מול הלקוחות על מנת לאפשר להם לקבל הוכחות וודאיות לביסוס תיק החקירה, ובעיקר כאשר מדובר בקניין רוחני, לצורך הגנה על זכויות היוצרים שלכם. אתם מוזמנים לפנות אל משרדי “שרלוק חקירות” על מנת ללמוד כיצד ניתן לבסס את תיק הקניין הרוחני ולהגן על זכויות היוצרים שלכם באופן הטוב ביותר. הניסיון רב השנים והמקצועיות שרכש משרד החקירות “שרלוק חקירות” בכל תחומי החקירה, מאפשרים לנו לבסס את מירב החומרים בצורה חד משמעית.