שרלוק חקירות איכות - חברת חקירות שתחשוף עבורך את כל האמת

למעלה מ- 49 שנות עיסוק בחקירות ומודיעין

חייגו אלינו:

נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

חקירות ומעקבים

תוכן עניינים

חקירות ומעקבים – בדיקת נאמנות בן זוג
פעמים רבות נשים וגם גברים מגיעים כשספק מנקר בליבם ולא מרפה, האם הוא נאמן לי? האם היא נאמנה לי? עבור הלקוחות חקירות ומעקבים הן טובות כי תמיד עדיף לדעת את האמת מאשר לתת לספק לכרסם בלבכם. מצב חוסר הידיעה הוא הכי גרוע, ולכן חקירות ומעקבים הן חשובות ומשמעותיות ביותר עבור הלקוח המזמין אותן. חשוב לדעת את האמת בעזרת חקירת אישות אם מתגלה בגידה אתם לפחות יודעים היכן אתם עומדים ויכולים להחליט החלטה בהתאם, לכאן או לכאן לפי הבנתכם. ואם מתגלה שאין בגידה תוכלו לחזור לשלווה ולחוש טוב יותר.
 
סימני בגידה בטרם חקירות ומעקבים
יש סימנים שונים של בגידה שבגללם אנשים פונים לחקירות ומעקבים העובדה שיחס בן הזוג או בת הזוג השתנה, שעות של העלמות ואי יצירת קשר, סיפורים על עבודות שדורשות היעדרות של שעות רבות או אפילו ימים, גילויים של אלימות פיזית או מילולית, בן הזוג שהופך מבן זוג תומך לבן זוג משפיל ופוגע האומר דברים כואבים ובלתי נסלחים. בן זוג שטוען כול הזמן שהוא צריך מרחב ומתנתק ממך לתקופות של ימים או שבועות, בן זוג או בת זוג שבמהלך סוף שבוע לא פוגש אותך או פוגש אותך חלקית (ייתכן מאוד כי הוא נשוי) בן או בת זוג שמנסים לתקן אתכם כול הזמן ולא מקבל אתכם כפי שאתם, מעבירים עליכם ביקורת אכזרית כול העת.
 

חקירות ומעקבים – בני זוג מעוררי חשד
יש בני זוג שמתחילים לעורר חשד כמו בן זוג שמשנה מהרגליו ומתחיל להגיע פתאום מאוחר הביתה, בן זוג או בת זוג שיש להם כול מיני נסיעות עבודה שמעולם לא היו להם, בני זוג שנעלמים בזמן חגים או חופשות בהסברים מוזרים, חלק מההכנסה שלו או שלה אינו מגיע הביתה. כאשר לבן הזוג או בת הזוג שלך יש חשבונות נפרדים שאתם לא יודעים עליהם כלום. בני זוג שמחביאים מכתבים או חשבונות בני זוג שלפתע מתחילים לטפח את עצמם יותר מקודם. יש עוד מגוון סימנים שבשלם כדאי לפנות אל חוקר פרטי לבצע חקירת אישות ולדעת את האמת. כי תמיד טוב לדעת את האמת מאשר להתחבט בספקות ודאגות.