שרלוק חקירות איכות - חברת חקירות שתחשוף עבורך את כל האמת

למעלה מ- 49 שנות עיסוק בחקירות ומודיעין

חייגו אלינו:

נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

חקירות ובילוש

תוכן עניינים

אנשים שעוסקים בתחום של חקירות ובילוש חייבים להיות מקצועיים ודיסקרטיים, קרי רוח ובעלי אמינות גבוהה. חשוב לדעת שאנשים שעוסקים בכך בישראל חייבים להיות מורשים לכך על פי החוק ולהיות בעלי תעודה מתאימה ממשרד המשפטים.

בקרב הציבור הרחב רווח מאוד הדימוי הפופולארי של הבלש הפרטי. בסרטים ובספרים מתוארים משרדי חקירות ובילוש באופן רומנטי ולא מוזכרת העבודה הקשה והמיומנויות הטכניות שהם חלק חשוב מהמקצוע.

בשורות הבאות נראה כמה מהתחומים שבהם עוסק בימינו החוקר הפרטי המיומן. לא נתעכב רק על התחום של בניית תיקי גירושים. נדבר גם על תחומים פחות ידועים כגון אימות ובדיקת צוואות וכן חקירות בתחומים עסקיים שונים.

כסף גדול
באופן טבעי, שני הדברים שקשורים יותר מכל לתחום של חקירות ובילוש הם רגשות וכסף. אנשים מזמינים שירותים של חקירות כאשר הם מרגישים נבגדים, כעוסים ולפעמים גם מאוימים. לכן, תיקי גירושין, בגידות וסכסוכים בין קרובים או שותפים לשעבר נחשבים למרכזיים בעבודתו של חוקר מודרני.

בנוסף לחקירות בענייני אישות (גילוי בגידות, בניית תיק גירושין) עוסקים חוקרים רבים בתחומים שסובבים סביב כסף, לרוב כסף גדול. דוגמא לכך ניתן למצוא כאשר נדרשת פעולה של איתור יורשים או טיפול בצוואות כפולות או מפוקפקות. דוגמא אחרת הקשורה בכסף גדול ניתן למצוא בפעולות של איתור חייבים. האתגר לאתר למצוא חייבים שמנסים להתחמק מתשלום ולעיתים גם להבריח כספים ורכוש לחו”ל הוא בהחלט גדול.

ריגול בעסקים
תחום מרכזי, גדול וחשוב בהיבט של חקירות ובילוש בארץ ובעולם משלב בתוכו גם יצרים וגם כסף. תחום זה הינו ריגול בעסקים והוא מכונה גם ריגול תעשייתי. בתחום זה יש קו דק מאוד בין איסוף מידע עסקי לגיטימי לבין שבירת כללי המשחק ופעולה בלתי חוקית. לכן, לא מעט עסקים שוכרים משרדי חקירות כדי למנוע מאחרים לרגל אחריהם ואחרי עובדיהם הבכירים.