שרלוק חקירות איכות - חברת חקירות שתחשוף עבורך את כל האמת

למעלה מ- 49 שנות עיסוק בחקירות ומודיעין

חייגו אלינו:

נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

חקירות בחו”ל

תוכן עניינים

חקירות בחו”ל – איפה ועם מי?

לא מעטים הם המקרים בהם אנו נדרשים לשכור את שירותיה של חברת חקירות מקצועית בארץ. אמנם הדבר לא מדובר כל כך בשיח יום יומי, אך הוא נפוץ במיוחד ומסייע לאין ספור אנשים לישון מעט יותר טוב בלילה. יחד עם זאת, לעיתים חקירה כלשהי נדרשת ביציאה מגבולות המדינה, וכאן אנו נמצאים בדילמה גדולה.

חקירות מחוץ לארץ הן מעט שונות מאלו המתקיימות בישראל, היות ואנו נמצאים בטריטוריה בלתי מוכרת. רבים יכולים לנסות לברר ולחקור לבד את הנושא הנדרש, אך היכרות מועטה עם האזור בחוץ לארץ יכולה להביא לכדיי חשיפה, נזק והסתבכות המקרה במגוון דרכים. אז איך נוכל לחקור מקרה מסוים מחוץ לגבולות המדינה וביעילות?

 

למה צריך בכלל חקירות בחו”ל

ישנן מגוון סיבות, נעימות יותר ופחות, אשר מצריכות חקירות בחו”ל. מקרים אלו יכולים להיות הכול החל מאיתור נכסים ואנשים נעדרים, חקירה של בגידת בן או בת זוג, חקירה של מעילה בכספים, ועוד רבים אחרים. 

אנשים רבים בוחרים להתחבא מהחוק מחוץ לארץ במחשבה שלא יימצאו ולא יובאו לדין. אנשים אלו יכולים להיות פושעים, חוטפי ילדים ואפילו מסרבי גט. במקרים אלו, אכן ניתן לפנות לכוחות המשטרה על מנת לקבל סיוע, אך חשוב לזכור כי גופים אלו עובדים תחת לחץ והגבלות עצומים שיכולים למנוע מהם לפעול באופן מהיר. לכן, מומלץ לשכור שירותי חקירה פרטית.

כמו כן, מקרים אלו יכולים להיות גם מקרים נפלאים, בהם אדם מחפש ליצור קשר או למצוא קרוב משפחה אבוד מארץ אחרת. מקרה זה הוא אמנם מרגש ונפלא אך עדיין חשוב לזכור לנהוג בעדינות ורגישות, היות ולא בהכרח אותו אדם רוצה להימצא. לכן, חשוב שתשכרו חברת חקירות שתנהג בכל מקרה ומקרה ברגישות, אמפתיה והבנה מרובים.  

 

מהן חקירות מחוץ לארץ

חקירות בחו”ל הן מעט יותר מסובכות מחקירות בארץ היות ומרגע יציאתנו מחוץ לגבולות ישראל, החוקים עלולים להשתנות. לכן, סביר שלא נכיר באופן מלא את הדרך שבה החוק עובד במדינה בה אנו צריכים לחקור, אפילו אם היא מודרנית. על כן, אנו נמצאים בסיכון של עבירה על החוק. 

משרד חקירות מקצועי יהיה בעל קשרים במדינת היעד וידע כיצד לדלות מידע מרשויות מסוימות, על מנת להשיג את הרמזים והמיקומים הנדרשים. כמו כן, החוקר יוכל ליצור קשר עם חוקר מקומי, עמו הוא עובד על מנת לוודא שעבודתו תיעשה בהתאם לחוק וללא הבאת חשד כלשהו. 

סביר כי החוקר יצטרך לעשות שימוש במגוון אמצעים טכנולוגיים ומתקדמים על מנת לבצע את עבודתו כשורה, ולכן מומלץ לבדוק את כל זה לפני חתימה על הסכם. 

מי יכול לעשות עבורנו חקירות בחו”ל

כאמור, על מנת לבצע מעקב, איתור וחקירה בחוץ לארץ אנו צריכים איש וחברה מקצועיים ביותר, בעלי ותק ובעיקר אמצעים כשרים וחדישים לביצוע המשימה. שרלוק חקירות היא החברה שעונה על כל הקריטריונים הללו ועוד.

מומלץ להגיע לפגישה ראשונית עם החברה על מנת להסביר היטב את המקרה ולראות כיצד הם יכולים לעזור לכם, אבל העיקר שלא תאבדו תקווה, ותדעו כי יש לכם יד מסייעת וגב.

לסיכום

חקירות המתבצעות על ידי חוקר פרטי, ולא רק על ידי המשטרה, הן דבר נפוץ למדיי, כמו גם חקירה שיוצאת מגבולות המדינה. רבים הם האנשים שבורחים מחוץ לארץ בכדיי להמנע מעמידה לדין, או המצאות, ולכן אנו זקוקים לחוקר פרטי ומקצועי שמכיר את מדינת היעד, ושלו קשרים רבים בה, על מנת לבצע את המשימה ללא מעבר על חוקי המדינה הזו. 

מאמרים נוספים​
משרד חקירות במרכז

חקירות פרטיות

ישנם סוגים שונים של חקירות. חקירות פרטיות, וכפי שניתן להסיק משמן, מיועדות לאנשים פרטיים המעוניינים לבדוק נושא מסוים ולגלות פרטים עליו בעזרת חוקר מקצועי. החקירות

קרא עוד»

חוקר פרטי לגיל הזהב

זהירות מעולם לא הזיקה מאת: מוקה קריגר מנהל משרד חקירות “שרלוק” “גיל הזהב” יכול להיות זהב בתנאי שמקפידים על כללים מסוימים, אחרת זה יכול להיות

קרא עוד»
בלשים פרטיים

בלשים פרטיים

מציאת בלשים פרטיים מציאת חוקר פרטי טוב הוא לא תמיד פשוטה. אם אתם לא מתמצאים בתחום אתם ודאי רוצים להתייעץ עם מישהו לפני בחירת בלש

קרא עוד»

חוקרים

בלש יסייעו לכם לאסוף מידע מסוגים שונים על אנשים ועל חברות. הם יכולים למצוא מידע ספציפי שאתם רוצים לבדוק, חוקר פרטי יכול להזים או להוכיח

קרא עוד»
חוקרים פרטיים

חוקרים פרטיים

חושדים במישהו? צריכים עזרה באיתור אדם מסוים או רכוש? מעוניינים לחשוף את האמת?הגעתם למקום הנכון: בלש פרטי של שרלוק חקירות – מקצועיות מעל הכל! היתרונות

קרא עוד»

חוקר פרטי

היתרונות של חוקרים פרטיים מטעם שרלוק חקירות: מקצועיות- החוקר הפרטי מוקה קריגר, הוא בעל ניסיון של עשרות שנים בתחום החקירות, החל משירות באגף המודיעין בצה”ל,

קרא עוד»

בדיקות כלכליות

מקיפות​

חוקי, אמין
וברישיון משרד המשפטים 1468/75