שרלוק חקירות איכות - חברת חקירות שתחשוף עבורך את כל האמת

למעלה מ- 49 שנות עיסוק בחקירות ומודיעין

חייגו אלינו:

נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

חוקר פרטי

תוכן עניינים
האם שרלוק הולמס קיים במציאות? אם לא ידעתם, סדרת הספרים המפורסמת שיצאה בשלהי המאה ה-19 מבוססת על דמות אמיתית. הדמות בסדרת הספרים מייצגת בלש
פרטי הפותר מקרים ופרשיות מורכבות. תפקיד הבלש הפרטי עדיין קיים גם היום בדמות חוקר פרטי. ישראלים רבים נדרשים לאסוף מידע על אדם מסויים ואינם יכולים לעשות
זאת באופן עצמאי. לכן, החוקר הפרטי מתפקד כבלש ואוסף ראיות רלוונטיות שיכולות לפתור את המקרה או להוביל להוכחות הרלוונטיות לדיונים בבית משפט במקרים מסויימים. 

שימוש בטכנולוגיה מתקדמת בחקירות פרטיות

בחיפוש אחר חוקר פרטי עבור המקרה שלכם, מומלץ לפנות לאיש מקצוע המחזיק באמצעים טכנולוגיים איכותיים לחקירות כגון ציוד להאזנות סתר, מערכות קול מתקדמות, ציוד אודיו למטרות חקירה שונות וציוד לצילום וידאו לצורך איסוף פרטים. 

השתלת מצלמות זעירות בעת חקירה פרטית

אחת הדרכים להגיע למידע הרלוונטי עבור לקוח הפונה לחוקרים היא באמצעות השתלת מצלמות זעירות. השימוש במצלמות זעירות לחקירה מאפשר ללקוח הפונה 
לחוקרים לקבל מידע אמין אשר יכול לשמש כהוכחה בשלב מאוחר יותר של החקירה. איך אפשר להיות בטוח שהחוקר לא יתגלה בעת השתלת המצלמות? על מנת שהחקירה לא תיפגע על-ידי  השתלת המצלמות, כדאי לפנות לחוקרים פרטיים בעלי ניסיון אשר מכירים את השיטות הבטוחות להתקנת מצלמות זעירות.

האם במקרה שלי ניתן לפנות לחקירה פרטית?

על מנת שתוכלו לקבל תשובה לשאלה זו, כדאי לפנות לחוקרים אשר פועלים ברישיון של משרד המשפטים בישראל. חוקר מקצועי ומנוסה יידע לכוון אתכם לעבר המטרה 
שלכם ולצייד אתכם במידע החיוני למקרה שלכם. בכדי שהחוקר יוכל להתחיל לעבוד, יש לקבוע פגישה ראשונית ולהעלות את המקרה שלכם במלואו מול החוקר. 

קביעת פגישה ראשונית לתחילת החקירה

בפגישה הראשונית תוכלו להעלות את המקרה שלכם מול החוקרים ולציין את המטרות אליהן אתם מעוניינים להגיע בחקירה. חשוב לקבל מידע מחוקר מנוסה ולהחליט לאיזה כיוון הייתם רוצים שהחקירה תגיע. לקביעת פגישה ראשונית עם חוקר מוסמך ומנוסה, אתם מוזמנים לפנות למשרד החקירות שרלוק חקירות איכות המספק שירות אישי ומקצועי ללקוחות המשרד כבר מעל 44 שנה. 

חקירה פרטית בנושא בגידות בין בני זוג

איך ניתן לחקור באופן פרטי בגידה של בן או בת זוג? אחד הנושאים אשר עולים בחקירות פרטיות הוא נושא הבגידה של בן או בת זוג. במקרים הללו צד אחד מעוניין לגלות האם הצד השני מקיים מערכת יחסים מחוץ לנישואים או מחוץ למערכת זוגית קבועה. מכיוון שבגידות מתבצעות בדרך כלל בצורה מוסתרת וחבויה, נדרש לפנות לחוקר פרטי על מנת לגלות הוכחות המאששות את החשש לבגידה. את ההוכחות לבגידה ניתן לחשוף באמצעות מעקב אחר הצד הבוגד ובאמצעות שימוש במכשירים מתקדמים להאזנות סתר. 

זוגיות חדשה בגיל הזהב

מלבד חקירות פרטיות של בגידות בין בני זוג, גם בזוגיות חדשה בגיל השלישי ניתן לראות שימוש בבלש פרטי. בן זוג או בת זוג חדשים זה דבר נפלא עבור אדם מבוגר, אך חשוב לדעת שכדאי לבדוק מיהו האדם שמולכם המעוניין לבנות איתכם קשר זוגי. מבוגרים רבים המגיעים לגיל הפנסיה צברו במשך השנים נכסים, קופות גמל וחסכונות. על מנת שיהיה ניתן לשמור על כל אלה אצל המבוגרים, מומלץ לבדוק מי בן הזוג או בת הזוג העומדים מולם.

איסוף מידע עסקי

אחד התפקידים של החוקר הפרטי הוא איסוף מידע עסקי. מידע עסקי רלוונטי במקרים רבים בהם יש תחרות או תביעה של חברה אחת מול חברה אחרת. אם אתם מחפשים חוקר פרטי לאיסוף מידע לגבי עסק או חברה, אתם מוזמנים לפנות למשרד החקירות ‘שרלוק חקירות איכות’ הממוקם באיזור מרכזי בעיר רמת גן.

היתרונות של חוקרים פרטיים מטעם שרלוק חקירות:

  • מקצועיות- החוקר הפרטי מוקה קריגר, הוא בעל ניסיון של עשרות שנים בתחום החקירות, החל משירות באגף המודיעין בצה”ל, כלה בניהול מאות תיקי חקירות פרטיות ומסחריות, כולל הרצאות בנושא עבור גופים שונים ובטלויזיה (ערוץ 2) ועד להקמת איגוד החוקרים הפרטיים (אח”פ) ביוזמתו וניהולו.
  • כל תחומי החקירות במקום אחד- משרד חקירות שרלוק מעסיק חוקרים פרטיים במגוון רחב של תחומי התמחות, הכוללים גם חקירות בגידות, חקירות כלכליות, חקירות אישות, חקירות בינלאומיות, רשלנות רפואית ועוד! באתר תוכלו לקרוא על כל אחד מן התחומים הללו ביתר פירוט.
  • שימוש באמצעי מעקב ועזרים מהמתקדמים בתחום – כל חוקר משתמש בציוד מעקב, אך בשרלוק שמים דגש על הטכנולוגיות החדישות ביותר בתחום: אמצעי מעקב זעירים, מצלמות נסתרות, מיקרופונים מתחוכמים ועזרים רבים נוספים הנמצאים בקדמת הטכנולוגיה.
  • שמירה על חשאיות – בשרלוק מחוייבים לשמור על רמה גבוהה של חשאיות, הן בעת תפקידו בשטח והן כלפי לקוחותיו. אנו בשרלוק מתחייבים לא למסור שום פרט אישי בנוגע לחקירה לאף גורם או אדם זר ופרטי הלקוחות והחקירה נשמרים בסודיות מוחלטת.

חוקר פרטי בישראל

חוקר פרטי בישראל, כידוע אמור להיות בעל רישיון בלש פרטי שניתן לו ממשרד המשפטים. רובם של החוקרים הפרטיים בארץ פועלים ברישיון, אך יש מיעוט קטן שלא וזה בהחלט עניין ששווה בדיקה, לפני שתפקידו בידי מאן דהו את החקירה החשובה שלכם….

רישיון חוקרים פרטיים

מי ששימש חוקר מתאמן במשרד חקירות פרטיות במשך 3 שנים, תחת פיקוחו של מנהל משרד החקירות, שקיבל לכך אישור מהמחלקה לחוקרים פרטיים שבמשרד המשפטים, הפועלת לפי חוק חוקרים פרטיים ושירותי שמירה 1972. בתום תקופת ההתאמנות (או לפחות לאחר מחציתה) צריך המתאמן לעבור מבחן, שרק הצלחה בו תאפשר לו לקבל את הרישיון הנכסף.

אגב, מי שעסק בחקירות במשך 3 שנים לפחות באחד מהגופים האלה: משטרת ישראל, מצ”ח (משטרה צבאית חוקרת) או השב”כ ויציג לכך אישורים, יהיה פטור מתקופת ההתאמנות ויוכל לקבל רישיון בלש פרטי לאחר מבחן בלבד.

קבלת הרישיון מתירה לחוקר לאסוף מידע וראיות, אך הכל במסגרת החוק ובדרכים חוקיות בלבד. יש לזכור כי חוקר פרטי נדרש לא פעם להציג ראיות שאסף ותיעד בהליכים משפטיים שונים והשגתן בדרך בלתי חוקית, עלולה לפסול אותן ולמנוע את קבילותן מבחינה משפטית.

האם בלש פרטי רשאי להעניק שירותי חקירות לציבור וללקוחות?

עד כמה שזה מפתיע – התשובה היא לא ב-א’ רבתי!
גם לאחר קבלת הרישיון, צריך החוקר המורשה להמשיך לעבוד בין אם כשכיר ובין אם כקבלן עצמאי (פרילאנסר) במשרד חקירות במשך 5 שנים נוספות, עד שבסיומן יוכל לקבל רישיון לנהל משרד חקירות. כלומר רק לאחר 8 שנות ניסיון לפחות של עבודה בפועל בתחום החקירות, יוכל בעל המשרד לפרסם את עצמו ברבים כנותן שירותי חקירה ולקבל על עצמו ביצוע של חקירות עבור לקוחות שיפנו אליו.

מנהל משרד חקירות שרלוק למשל, מוקה קריגר, הוא חוקר פרטי כבר עשרות שנים והוא ישמח להעניק ללקוחותיו מידיעותיו ומניסיונו הרב בתחום החקירות והמודיעין.

מרבית עבודתם של חוקרים בישראל מתרכזת באיזור המרכז ובעיקר בגוש דן (תל אביב רבתי, רמת גן, גבעתיים, ראשון לציון, חולון, בת ים, פתח תקווה) ובאיזור השרון ועל כן משרדי חברת החקירות שרלוק ממוקמים במרכז, במקום נגיש ונוח אך דיסקרטי ברמת גן, כשהיא פעילה בכל רחבי הארץ ואף בעלת התמחות מיוחדת וניסיון רב בביצוע חקירות בחו”ל.

משרד החקירות – שרלוק חקירות איכות

 אם אתם מחפשים חוקר מקצועי למקרה שלכם, צוות חברת שרלוק חקירות ידאג לטפל במקרה שלכם בצורה מקצועית, אמינה ובטוחה.
חוקר פרטי

בדיקות כלכליות

מקיפות​

חוקי, אמין
וברישיון משרד המשפטים 1468/75