שרלוק חקירות איכות - חברת חקירות שתחשוף עבורך את כל האמת

למעלה מ- 49 שנות עיסוק בחקירות ומודיעין

חייגו אלינו:

נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

היתרונות של חוקרים פרטיים מטעם שרלוק חקירות:

מקצועיות- החוקר הפרטי מוקה קריגר, הוא בעל ניסיון של עשרות שנים בתחום החקירות, החל משירות באגף המודיעין בצה”ל, כלה בניהול מאות תיקי חקירות פרטיות ומסחריות, כולל הרצאות בנושא עבור גופים שונים ובטלויזיה (ערוץ 2) ועד להקמת איגוד החוקרים הפרטיים (אח”פ) ביוזמתו וניהולו.


כל תחומי החקירות במקום אחד- משרד חקירות שרלוק מעסיק חוקרים פרטיים במגוון רחב של תחומי התמחות, הכוללים גם חקירות בגידות, חקירות כלכליות, חקירות אישות, חקירות בינלאומיות, רשלנות רפואית ועוד! באתר תוכלו לקרוא על כל אחד מן התחומים הללו ביתר פירוט.

שימוש באמצעי מעקב ועזרים מהמתקדמים בתחום – כל חוקר משתמש בציוד מעקב, אך בשרלוק שמים דגש על הטכנולוגיות החדישות ביותר בתחום: אמצעי מעקב זעירים, מצלמות נסתרות, מיקרופונים מתחוכמים ועזרים רבים נוספים הנמצאים בקדמת הטכנולוגיה.

שמירה על חשאיות – בשרלוק מחוייבים לשמור על רמה גבוהה של חשאיות, הן בעת תפקידו בשטח והן כלפי לקוחותיו. אנו בשרלוק מתחייבים לא למסור שום פרט אישי בנוגע לחקירה לאף גורם או אדם זר ופרטי הלקוחות והחקירה נשמרים בסודיות מוחלטת.


בלש פרטי בישראל

חוקר פרטי בישראל, כידוע אמור להיות בעל רישיון בלש פרטי שניתן לו ממשרד המשפטים. רובם של החוקרים הפרטיים בארץ פועלים ברישיון, אך יש מיעוט קטן שלא וזה בהחלט עניין ששווה בדיקה, לפני שתפקידו בידי מאן דהו את החקירה החשובה שלכם….

רישיון חוקרים פרטיים
מי ששימש חוקר מתאמן במשרד חקירות פרטיות במשך 3 שנים, תחת פיקוחו של מנהל משרד החקירות, שקיבל לכך אישור מהמחלקה לחוקרים פרטיים שבמשרד המשפטים, הפועלת לפי חוק חוקרים פרטיים ושירותי שמירה 1972. בתום תקופת ההתאמנות (או לפחות לאחר מחציתה) צריך המתאמן לעבור מבחן, שרק הצלחה בו תאפשר לו לקבל את הרישיון הנכסף.

אגב, מי שעסק בחקירות במשך 3 שנים לפחות באחד מהגופים האלה: משטרת ישראל, מצ”ח (משטרה צבאית חוקרת) או השב”כ ויציג לכך אישורים, יהיה פטור מתקופת ההתאמנות ויוכל לקבל רישיון בלש פרטי לאחר מבחן בלבד.

קבלת הרישיון מתירה לחוקר לאסוף מידע וראיות, אך הכל במסגרת החוק ובדרכים חוקיות בלבד. יש לזכור כי חוקר פרטי נדרש לא פעם להציג ראיות שאסף ותיעד בהליכים משפטיים שונים והשגתן בדרך בלתי חוקית, עלולה לפסול אותן ולמנוע את קבילותן מבחינה משפטית.

האם בלש פרטי רשאי להעניק שירותי חקירות לציבור וללקוחות?

עד כמה שזה מפתיע – התשובה היא לא ב-א’ רבתי!
גם לאחר קבלת הרישיון, צריך החוקר המורשה להמשיך לעבוד בין אם כשכיר ובין אם כקבלן עצמאי (פרילאנסר) במשרד חקירות במשך 5 שנים נוספות, עד שבסיומן יוכל לקבל רישיון לנהל משרד חקירות. כלומר רק לאחר 8 שנות ניסיון לפחות של עבודה בפועל בתחום החקירות, יוכל בעל המשרד לפרסם את עצמו ברבים כנותן שירותי חקירה ולקבל על עצמו ביצוע של חקירות עבור לקוחות שיפנו אליו.
 
מנהל משרד חקירות שרלוק למשל, מוקה קריגר, הוא חוקר פרטי כבר עשרות שנים והוא ישמח להעניק ללקוחותיו מידיעותיו ומניסיונו הרב בתחום החקירות והמודיעין.
 
מרבית עבודתם של חוקרים בישראל מתרכזת באיזור המרכז ובעיקר בגוש דן (תל אביב רבתי, רמת גן, גבעתיים, ראשון לציון, חולון, בת ים, פתח תקווה) ובאיזור השרון ועל כן משרדי חברת החקירות שרלוק ממוקמים במרכז, במקום נגיש ונוח אך דיסקרטי ברמת גן, כשהיא פעילה בכל רחבי הארץ ואף בעלת התמחות מיוחדת וניסיון רב בביצוע חקירות בחו”ל.
 

מאמרים נוספים​

חקירות פרטיות

ישנם סוגים שונים של חקירות. חקירות פרטיות, וכפי שניתן להסיק משמן, מיועדות לאנשים פרטיים המעוניינים לבדוק נושא מסוים ולגלות פרטים עליו בעזרת חוקר מקצועי. החקירות

קרא עוד»

חוקר פרטי לגיל הזהב

זהירות מעולם לא הזיקה מאת: מוקה קריגר מנהל משרד חקירות “שרלוק” “גיל הזהב” יכול להיות זהב בתנאי שמקפידים על כללים מסוימים, אחרת זה יכול להיות

קרא עוד»

בלשים פרטיים

מציאת בלשים פרטייםמציאת חוקר פרטי טוב הוא לא תמיד פשוטה. אם אתם לא מתמצאים בתחום אתם ודאי רוצים להתייעץ עם מישהו לפני בחירת בלש פרטי,

קרא עוד»

חוקרים

בלש יסייעו לכם לאסוף מידע מסוגים שונים על אנשים ועל חברות. הם יכולים למצוא מידע ספציפי שאתם רוצים לבדוק, חוקר פרטי יכול להזים או להוכיח

קרא עוד»

בלש פרטי

אתה מלא חשדות ורוצה לאמת או להפריך אותם? יש לך סיבה טובה להניח שנעשה לך עוול? אנו כאן כדי לגלות את האמת. משרד חקירות שרלוק

קרא עוד»

חוקרים פרטיים

חושדים במישהו? צריכים עזרה באיתור אדם מסוים או רכוש? מעוניינים לחשוף את האמת? הגעתם למקום הנכון: בלש פרטי של שרלוק חקירות – מקצועיות מעל הכל!

קרא עוד»

חוקר פרטי

היתרונות של חוקרים פרטיים מטעם שרלוק חקירות: מקצועיות- החוקר הפרטי מוקה קריגר, הוא בעל ניסיון של עשרות שנים בתחום החקירות, החל משירות באגף המודיעין בצה”ל,

קרא עוד»