שרלוק חקירות איכות - חברת חקירות שתחשוף עבורך את כל האמת

למעלה מ- 49 שנות עיסוק בחקירות ומודיעין

חייגו אלינו:

נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

חוקר פרטי בקריות

תוכן עניינים

הפניה לחוקר פרטי אינה תמיד דבר קל. למעשה, מרבית האנשים שפונים למשרד חקירות עושים זאת תוך כדי התלבטות רבה ולרוב לא בלב שלם. במיוחד כאשר הפונה רוצה לחשוף את מעשיו של בן או בת הזוג בענייני בגידה או נאמנות או כאשר מדובר בהורה שחושש לשלום הילד עקב סימנים להתנהגות חשודה או בלתי נורמטיבית, החששות כבדים והעומס הנפשי הוא רב. בדיוק משום כך, חשוב לפנות לאנשי מקצוע רציניים ובעלי מודעות.

נחוץ לכם חוקר פרטי בקריות? סובלים ממועקה מפני שאתם לא בטוחים האם אתם רוצים או לא רוצים לדעת מהי האמת? לא מוכנים יותר לסבול בשקט בלי לדעת מה מסתתר מאחורי הקלעים? שרלוק חקירות, משרד עם וותק של יותר מארבעים שנה, מכיר את כל סוגי החששות וההתלבטויות. בכל עניין של חקירה אישית ובכל עניין של חקירה עסקית – ניתן להגיע ולהתייעץ בדיסקרטיות מוחלטת.

מתמחים במעקבים

אי אפשר להיות חוקר פרטי בקריות בלי להיות מומחה למעקבים, לחקירות ולשימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים. בשרלוק חקירות מועסקים רק חוקרים מנוסים ומקצועיים, רבים מהם בוגרי כוחות הביטחון ובעלי תפקידים. אם אתם זקוקים לחוקר שימצא עבורכם את האמת, אם אתם זקוקים לחוקר שיחשוף עבורכם פרטים כאלה או אחרים בכל עניין ולכל מטרה, פנו לקבלת ייעוץ בשרלוק חקירות.

כל סוגי החקירות

חקירות לאנשים פרטיים ולחברות כלכליות יכולות לכלול מטרות. בין היתר ניתן להזמין חוקר פרטי בקריות בכדי:
  • לחשוף מעשי נוכלות כלכלית בעסק, במשפחה, בסכסוכי ירושות.
  • לאתר כספים ורכוש משפחתי בארץ ובחו”ל.
  • לבנות תיקי גירושין כאשר קיים חשש שבן או בת הזוג אינם שומרים על נאמנות.
  • לאתר מתקני ציתות או מעקב בבית, ברכב, במקום העבודה.
  • לבצע חקירת רקע אודות אנשים או ארגונים ולבצע חקירות כלכליות או עסקיות.
חושבים שגם לכם יוכל לסייע חוקר פרטי בקריות? לא בטוחים האם יש בכוחכם לעמוד בהוצאות הכרוכות במעקב, באיתור אנשים, בהשבת כספים או בחשיפת גזילה של זכויות יוצרים? בכל עניין ובכל שאלה הקשורים בכך ניתן לפנות לשרלוק חקירות – המומחים בכל סוגי החקירות כבר למעלה מארבעים שנה ברציפות.
חוקר פרטי בקריות

בדיקות כלכליות

מקיפות​

חוקי, אמין
וברישיון משרד המשפטים 1468/75