שרלוק חקירות איכות - חברת חקירות שתחשוף עבורך את כל האמת

למעלה מ- 49 שנות עיסוק בחקירות ומודיעין

חייגו אלינו:

נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

חוקר פרטי במרכז

תוכן עניינים
דרוש לכם חוקר פרטי במרכז מורשה, רציני, דיסקרטי ומקצועי?
ברוכים הבאים למשרד חקירות שרלוק

היתרונות של חוקר פרטי במרכז 

 • מקצועיות- החוקר הפרטי מוקה קריגר, הוא בעל ניסיון של עשרות שנים בתחום החקירות, החל משירות באגף המודיעין בצה”ל, כלה בניהול מאות תיקי חקירות פרטיות ומסחריות, כולל הרצאות בנושא עבור גופים שונים ובטלויזיה (ערוץ 2) ועד להקמת איגוד החוקרים הפרטיים (אח”פ) ביוזמתו וניהולו.
 • כל תחומי החקירות במקום אחד- משרד חקירות שרלוק מעסיק חוקרים פרטיים במגוון רחב של תחומי התמחות, הכוללים גם חקירות בגידות, חקירות כלכליות, חקירות אישות, חקירות בינלאומיות, רשלנות רפואית ועוד! באתר תוכלו לקרוא על כל אחד מן התחומים הללו ביתר פירוט.
 • שימוש באמצעי מעקב ועזרים מהמתקדמים בתחום- כל חוקר פרטי במרכז משתמש בציוד מעקב, אך בשרלוק שמים דגש על הטכנולוגיות החדישות ביותר בתחום: אמצעי מעקב זעירים, מצלמות נסתרות, מיקרופונים מתחוכמים ועזרים רבים נוספים הנמצאים בקדמת הטכנולוגיה.
 • שמירה על חשאיות- בשרלוק כל חוקר פרטי מחוייב לשמור על רמה גבוהה של חשאיות, הן בעת תפקידו בשטח והן כלפי לקוחותיו. אנו בשרלוק מתחייבים לא למסור שום פרט אישי בנוגע לחקירה לאף גורם או אדם זר ופרטי הלקוחות והחקירה נשמרים בסודיות מוחלטת.

חוקר פרטי בישראל

חוקר פרטי בישראל, כידוע אמור להיות בעל רישיון חוקר פרטי שניתן לו ממשרד המשפטים. רובם של החוקרים הפרטיים בארץ פועלים ברישיון, אך יש מיעוט קטן שלא וזה בהחלט עניין ששווה בדיקה, לפני שתפקידו בידי מאן דהו את החקירה החשובה שלכם….

רישיון חוקר פרטי

מי ששימש חוקר מתאמן במשרד חקירות פרטיות במשך 3 שנים, תחת פיקוחו של מנהל משרד החקירות, שקיבל לכך אישור מהמחלקה לחוקרים פרטיים שבמשרד המשפטים, הפועלת לפי חוק חוקרים פרטיים ושירותי שמירה 1972. בתום תקופת ההתאמנות (או לפחות לאחר מחציתה) צריך המתאמן לעבור מבחן, שרק הצלחה בו תאפשר לו לקבל את הרישיון הנכסף.

אגב, מי שעסק בחקירות במשך 3 שנים לפחות באחד מהגופים האלה: משטרת ישראל, מצ”ח (משטרה צבאית חוקרת) או השב”כ ויציג לכך אישורים, יהיה פטור מתקופת ההתאמנות ויוכל לקבל רישיון חוקר פרטי במרכז לאחר מבחן בלבד.

קבלת הרישיון מתירה לחוקר לאסוף מידע וראיות, אך הכל במסגרת החוק ובדרכים חוקיות בלבד. יש לזכור כי חוקר פרטי במרכז נדרש לא פעם להציג ראיות שאסף ותיעד בהליכים משפטיים שונים והשגתן בדרך בלתי חוקית, עלולה לפסול אותן ולמנוע את קבילותן מבחינה משפטית.

היתרונות של החוקרים הפרטיים של שרלוק

מי שעוסק בתחום החקירות הפרטיות בדרך כלל מתמחה בתחום מסוים. בדומה לעורכי דין המתמחים בנושאים שונים, כגון: גירושין, מקרקעין, פלילים וכדומה, כך גם חוקרים מתמחים בנושאי חקירות כלכליות ומסחריות, חקירות אינטרנט ומחשבים, איתור חייבים או קרובי משפחה ועוד כהנה וכהנה.

במשרד של שרלוק יש צוות מיומן, עתיר ידע וניסיון בכל התחומים, אשר מסוגל לסייע לכל פונה למצוא את הדרך אל האמת. זאת, תוך מודעות לשביעות רצונו של הלקוח, מתן יחס אישי, אדיב ורגיש וכמובן שמירה מלאה על דיסקרטיות.
צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

חוקרים פרטיים במרכז בהגדרה
תחום עיסוקם של חוקרים פרטיים במרכז על פי החוק הינו: “השגת ידיעות על הזולת או איסופן, לצרכי אחרים ודרך שירות לכל” (לכל – כלומר סוג שירות הפתוח לכלל הציבור)

איסוף המידע אם כן, מיועד לכל לקוח שחפץ להזמין את השירות, בין אם הוא:

 • אדם פרטי, המבקש לחקור עניין אישי
 • אנשי עסקים
 • עורכי דין, עבור עצמם או עבור לקוחותיהם
 • חברות ביטוח
 • רשויות מקומיות
 • ואף גופים ממשלתיים

חוקרים מקצועיים אמורים לדעת לחקור, לתעד ולאסוף מידע בשיטות ובאמצעי חקירה שונים ומגוונים, הכול בכפוף לחוק.

החוקרים הפרטיים של שרלוק

הבלשים של שרלוק חקירות איכות, כולם בעלי רישיון חוקר פרטי מטעם משרד המשפטים, מיומנים בחקירות במגוון תחומי חקירה כגון:

 • חקירות אישות (נושאי בגידה, מעמד אישי)
 • חקירות כלכליות – עסקיות, איסוף מידע עסקי (מה שמכונה גם “ריגול תעשייתי”)
 • חקירות בנושאי ביטוח
 • מעקבים וחקירות שטח
 • ועוד
 • חוקרים פרטיים במרכז עובדים כיום בדרך כלל על פי התמחויות מקצועיות, כאשר הזן הנדיר של הבלשים הפרטיים של פעם, אלה שידעו לעשות הכול בתחומי מקצוע החקירות הולך ונכחד.

האם חוקר פרטי רשאי להעניק שירותי חקירות לציבור וללקוחות?
עד כמה שזה מפתיע – התשובה היא לא ב-א’ רבתי!
גם לאחר קבלת הרישיון, צריך החוקר המורשה להמשיך לעבוד בין אם כשכיר ובין אם כקבלן עצמאי (פרילאנסר) במשרד חקירות במשך 5 שנים נוספות, עד שבסיומן יוכל לקבל רישיון לנהל משרד חקירות. כלומר רק לאחר 8 שנות ניסיון לפחות של עבודה בפועל בתחום החקירות, יוכל בעל המשרד לפרסם את עצמו ברבים כנותן שירותי חקירה ולקבל על עצמו ביצוע של חקירות עבור לקוחות שיפנו אליו.

מנהל משרד חקירות שרלוק למשל, מוקה קריגר, הוא חוקר פרטי במרכז כבר עשרות שנים והוא ישמח להעניק ללקוחותיו מידיעותיו ומניסיונו הרב בתחום החקירות והמודיעין.

מרבית עבודתם של חוקרים בישראל מתרכזת באיזור המרכז ובעיקר בגוש דן (תל אביב רבתי, רמת גן, גבעתיים, ראשון לציון, חולון, בת ים, פתח תקווה) ובאיזור השרון ועל כן משרדי חברת החקירות שרלוק ממוקמים במרכז, במקום נגיש ונוח אך דיסקרטי ברמת גן, כשהיא פעילה בכל רחבי הארץ ואף בעלת התמחות מיוחדת וניסיון רב בביצוע חקירות בחו”ל.

מי יכול להיעזר בחוקר פרטי?

ניתן לבצע חקירות בכל מיני תחומים: יש מי שמשתמשים בשירותיהם של החוקרים הפרטיים על מנת לבדוק אם האדם שלו הם נשואים נאמן להם. אחרים משתמשים בשירותי חקירות כדי לנסות לאתר אדם שנעלם במהלך טיול או אדם שחייב כסף ונעלם.

ילדים מאומצים שוכרים לפעמים חוקרים פרטיים במרכז כדי לאתר את הוריהם הביולוגיים. בעלי עסק משתמשים בשירותי משרדי חקירות על מנת לאסוף מידע עסקי או כדי לראות אם חברה מסוימת היא יציבה ואמינה וכדאי ליצור עמה קשרי עבודה. אלו רק כמה דוגמאות בודדות למגוון רחב של סוגי עבודות שחוקרים פרטיים במרכז יכולים לבצע עבורכם.

מוקה קריגר, מנהלו של משרד שרלוק, הוא סוג של “דינוזאור” כזה והוא מעמיד כיום את ניסיונו ואת ידיעותיו המרובות לתועלת לקוחותיו. עובדים  במשרדו מונחים על ידו באופן אישי, לגבי כל תיק חקירה המתנהל במשרד. ישנם למשל חוקרים המתמחים במעקבים בשטח (גם “עוקבים” או “בלשים”, הם בעצם סוג של חוקרים פרטיים במרכז), בעוד אחרים מתמחים בחקירות בכיסוי ובדיבוב, או תשאול של עדים או חשודים, או התקנת והפעלת ציוד מעקב טכני מתקדם ועוד. איש איש על פי התמחותו המקצועי וניסיונו.

מאז ומתמיד הייתה עבודתם של חוקרים פרטיים במרכז מסקרנת, מושכת ומלהיבה (ראו למשל את הביקוש וההתעניינות בלימודי והכשרת חוקר פרטי בקורסי חוקרים פרטיים במרכז), אך יש לזכור כי היא קשה וסיזיפית, אך עם זאת גם מאתגרת וגם מתגמלת.

מרבית עבודתם של חוקרים פרטיים במרכז בישראל מתרכזת באיזור המרכז ובעיקר בגוש דן (תל אביב רבתי, רמת גן, גבעתיים, ראשון לציון, חולון, בת ים, פתח תקווה) ובאיזור השרון ועל כן משרד חקירות שרלוק ממוקם במרכז, במקום נגיש ונוח אך דיסקרטי ברמת גן, אך החוקרים הפרטיים של המשרד פעילים בכל רחבי הארץ והם בעלי התמחות מיוחדת וניסיון רב בביצוע מעקבים וחקירות בינלאומיות.

חוקר פרטי במרכז

בדיקות כלכליות

מקיפות​

חוקי, אמין
וברישיון משרד המשפטים 1468/75