שרלוק חקירות איכות - חברת חקירות שתחשוף עבורך את כל האמת

למעלה מ- 49 שנות עיסוק בחקירות ומודיעין

חייגו אלינו:

נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

חוקר פרטי בחולון

תוכן עניינים

מחפשים חוקר פרטי בחולון? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.
משרד החקירות “שרלוק חקירות” הינו משרד המנוהל על ידי מיכאל (מוקה) קריגר, בעל ניסיון של למעלה מ-49 שנה בתחום החקירות, אשר מעניק שירותים למגוון רחב של לקוחות בארץ ובכל רחבי העולם. כאשר אתם מחפשים חוקר פרטי, הניסיון שלו הוא אחד הדברים החשובים ביותר שאתם צריכים לבדוק. ככל שתבחרו חוקר פרטי בחולון בעל ניסיון עשיר יותר, כך תוכלו להיות בטוחים בכך שעבודות החקירה הדרושות עבורכם יבוצעו בצורה המקצועית והטובה ביותר.

מי יכול להיעזר בשירותים של משרד חקירות במרכז?

משרד החקירות “שרלוק חקירות” הינו משרד חקירות במרכז אשר מעניק שירות למגוון רחב של לקוחות, בין אם אלו לקוחות פרטיים אשר מעוניינים לחקור עניינים אישיים שונים, אנשי עסקים ובעלי חברות, עורכי דין אשר זקוקים לחקירה מקצועית עבור הלקוחות שלהם, חברות ביטוח המבצעות חקירות לפני תשלום פיצויים ללקוח, רשויות מקומיות, גופים ממשלתיים שונים וכיוצא באלה.

מגוון רחב של שירותי חקירות

משרד החקירות שרלוק חקירות הינו משרד המעניק לכם מגוון רחב של שירותי חוקר פרטי בחולון תחת קורת גג אחת. במשרד אתם יכולים למצוא את השירותים המקצועיים הבאים, אשר יבוצעו על ידי חוקר פרטי ממעלה ראשונה:

 • חקירות כלכליות – חקירות אשר קשורות לאיסוף מידע פיננסי ועסקי, גם על אנשים פרטיים וגם על חברות.
 • חקירות עסקיות – מחקר ואיסוף מידע עבור עסקים אשר רוצים לבדוק את המתחרים שלהם או את הלקוחות ואת הספקים, וכן בעלי עסקים אשר חושדים בדליפת מידע מבית העסק ורוצים לזהות את המדליף.
 • חקירות מהימנות – בדיקה של מועמדים לעבודה במקומות שונות, וכן בדיקה של עובדים ותיקים.
 • חקירות מיוחדות – חקירות אשר מבוצעות על ידי חוקרים מקצועיים ובחדרים מתקדמים עם מכונות פוליגרף משוכללות.חקירות אישיות – שירותים של חוקר פרטי במרכז, או בכל מקום אחר בארץ, המיועדים עבור לקוחות פרטיים כמו בני זוג שחושדים בבגידה וכדומה.

  חשיפה ובדיקת רקע

  יש כאלה שמחפשים חוקר פרטי בחולון גם מסיבות אחרות כגון בדיקת רקע על מועמדים לתפקיד רגיש, בדיקת רקע אודות בני הזוג של הילדים, ביצוע חשיפה של עוקץ כלכלי ונוכלויות שונות ועוד. האם דרוש לכם חוקר פרטי בחולון לחקירה שגרתית או ייחודית? שרלוק חקירות יעזרו להגיע לחקר האמת. 

  • איתור כספים ואנשים – ישנם אנשים ומשפחות שזקוקים לסיוע באיתור אנשים שעקבותיהם אבדו או באיתור נכסים בארץ או בחו”ל. אלה הן חקירות מורכבות במיוחד שמצריכות מאמץ וזמן.
  • חקירות בענייני אישות – תיקי חקירה אלה נפתחים בדרך כלל כאשר יש חשש שבן הזוג או בת הזוג אינם נאמנים. לעיתים החקירה נובעת עקב רצון לאסוף חומר לבניית תיק גירושים ולעיתים דווקא בכדי לנסות ולפתוח דף חדש. יש מצבים שהחקירה נועדה לסייע לעבודתו של עורך הדין, כדי לסייע בהסדרי משמורת ראויים וכדומה.

  המשרד מציע עוד שפע של סוגי חקירות שונות במגוון רחב של תחומים ועל פי הצרכים האישיים של כל לקוח.

  עבודה מקצועית ומהירה

  בשל הניסיון הרב של משרד חוקר פרטי בחולון “שרלוק חקירות”, המשרד יכול להעניק שירותים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר, וכן לבצע את העבודה הדרושה בתוך זמן קצר, על מנת שהלקוח יוכל לקבל את כל המידע לו הוא זקוק במהירות האפשרית.

  כמובן, השירותים של המשרד מותאמים לכל לקוח באופן אישי על ידי חוקר פרטי במרכז ועל פי הדרישות של המקרה, וזאת כדי להביא לתוצאות הטובות ביותר עבורו, וכמובן – על מנת לקבל תוצאות מוכחות. 

חוקר פרטי בחולון

בדיקות כלכליות

מקיפות​

חוקי, אמין
וברישיון משרד המשפטים 1468/75