שרלוק חקירות איכות - חברת חקירות שתחשוף עבורך את כל האמת

למעלה מ- 49 שנות עיסוק בחקירות ומודיעין

חייגו אלינו:

נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

חוקר פרטי בדרום

תוכן עניינים
דרוש לכם חוקר פרטי בדרום מורשה, רציני, דיסקרטי ומקצועי?
ברוכים הבאים למשרד חקירות שרלוק
היתרונות של חוקר פרטי בדרום מטעם שרלוק חקירות:
  • מקצועיות- החוקר הפרטי מוקה קריגר, הוא בעל ניסיון של עשרות שנים בתחום החקירות, החל משירות באגף המודיעין בצה”ל, כלה בניהול מאות תיקי חקירות פרטיות ומסחריות, כולל הרצאות בנושא עבור גופים שונים ובטלויזיה (ערוץ 2) ועד להקמת איגוד החוקרים הפרטיים (אח”פ) ביוזמתו וניהולו.
  • כל תחומי החקירות במקום אחד- משרד חקירות שרלוק מעסיק חוקרים פרטיים במגוון רחב של תחומי התמחות, הכוללים גם חקירות בגידות, חקירות כלכליות, חקירות אישות, חקירות בינלאומיות, רשלנות רפואית ועוד! באתר תוכלו לקרוא על כל אחד מן התחומים הללו ביתר פירוט.
  • שימוש באמצעי מעקב ועזרים מהמתקדמים בתחום- כל חוקר פרטי בדרום משתמש בציוד מעקב, אך בשרלוק שמים דגש על הטכנולוגיות החדישות ביותר בתחום: אמצעי מעקב זעירים, מצלמות נסתרות, מיקרופונים מתחוכמים ועזרים רבים נוספים הנמצאים בקדמת הטכנולוגיה.
  • שמירה על חשאיות- בשרלוק כל חוקר פרטי מחוייב לשמור על רמה גבוהה של חשאיות, הן בעת תפקידו בשטח והן כלפי לקוחותיו. אנו בשרלוק מתחייבים לא למסור שום פרט אישי בנוגע לחקירה לאף גורם או אדם זר ופרטי הלקוחות והחקירה נשמרים בסודיות מוחלטת.

חוקר פרטי בישראל
חוקר פרטי בישראל, כידוע אמור להיות בעל רישיון חוקר פרטי שניתן לו ממשרד המשפטים. רובם של החוקרים הפרטיים בארץ פועלים ברישיון, אך יש מיעוט קטן שלא וזה בהחלט עניין ששווה בדיקה, לפני שתפקידו בידי מאן דהו את החקירה החשובה שלכם….

רישיון חוקר פרטי
מי ששימש חוקר מתאמן במשרד חקירות פרטיות במשך 3 שנים, תחת פיקוחו של מנהל משרד החקירות, שקיבל לכך אישור מהמחלקה לחוקרים פרטיים שבמשרד המשפטים, הפועלת לפי חוק חוקרים פרטיים ושירותי שמירה 1972. בתום תקופת ההתאמנות (או לפחות לאחר מחציתה) צריך המתאמן לעבור מבחן, שרק הצלחה בו תאפשר לו לקבל את הרישיון הנכסף.
אגב, מי שעסק בחקירות במשך 3 שנים לפחות באחד מהגופים האלה: משטרת ישראל, מצ”ח (משטרה צבאית חוקרת) או השב”כ ויציג לכך אישורים, יהיה פטור מתקופת ההתאמנות ויוכל לקבל רישיון חוקר פרטי בדרום לאחר מבחן בלבד.

קבלת הרישיון מתירה לחוקר לאסוף מידע וראיות, אך הכל במסגרת החוק ובדרכים חוקיות בלבד. יש לזכור כי חוקר פרטי בדרום נדרש לא פעם להציג ראיות שאסף ותיעד בהליכים משפטיים שונים והשגתן בדרך בלתי חוקית, עלולה לפסול אותן ולמנוע את קבילותן מבחינה משפטית.

האם חוקר פרטי רשאי להעניק שירותי חקירות לציבור וללקוחות?
עד כמה שזה מפתיע – התשובה היא לא ב-א’ רבתי!
גם לאחר קבלת הרישיון, צריך החוקר המורשה להמשיך לעבוד בין אם כשכיר ובין אם כקבלן עצמאי (פרילאנסר) במשרד חקירות במשך 5 שנים נוספות, עד שבסיומן יוכל לקבל רישיון לנהל משרד חקירות. כלומר רק לאחר 8 שנות ניסיון לפחות של עבודה בפועל בתחום החקירות, יוכל בעל המשרד לפרסם את עצמו ברבים כנותן שירותי חקירה ולקבל על עצמו ביצוע של חקירות עבור לקוחות שיפנו אליו.

מנהל משרד חקירות שרלוק למשל, מוקה קריגר, הוא חוקר פרטי בדרום כבר עשרות שנים והוא ישמח להעניק ללקוחותיו מידיעותיו ומניסיונו הרב בתחום החקירות והמודיעין.

מרבית עבודתם של חוקרים בישראל מתרכזת באיזור המרכז ובעיקר בגוש דן (תל אביב רבתי, רמת גן, גבעתיים, ראשון לציון, חולון, בת ים, פתח תקווה) ובאיזור השרון ועל כן משרדי חברת החקירות שרלוק ממוקמים במרכז, במקום נגיש ונוח אך דיסקרטי ברמת גן, כשהיא פעילה בכל רחבי הארץ ואף בעלת התמחות מיוחדת וניסיון רב בביצוע חקירות בחו”ל.

חוקר פרטי בדרום

בדיקות כלכליות

מקיפות​

חוקי, אמין
וברישיון משרד המשפטים 1468/75