שרלוק חקירות איכות - חברת חקירות שתחשוף עבורך את כל האמת

למעלה מ- 49 שנות עיסוק בחקירות ומודיעין

חייגו אלינו:

נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

חוקר פרטי בגידה

תוכן עניינים

דרוש לכם חוקר פרטי בגידה מורשה, רציני, דיסקרטי ומקצועי?
ברוכים הבאים למשרד חקירות שרלוק

היתרונות של חוקר פרטי בגידה מטעם שרלוק חקירות:

מקצועיות- החוקר הפרטי מוקה קריגר, הוא בעל ניסיון של עשרות שנים בתחום החקירות, החל משירות באגף המודיעין בצה”ל, כלה בניהול מאות תיקי חקירות פרטיות ומסחריות, כולל הרצאות בנושא עבור גופים שונים ובטלויזיה (ערוץ 2) ועד להקמת איגוד החוקרים הפרטיים (אח”פ) ביוזמתו וניהולו.

כל תחומי החקירות במקום אחד- משרד חקירות שרלוק מעסיק חוקרים פרטיים במגוון רחב של תחומי התמחות, הכוללים גם חקירות בגידות, חקירות כלכליות, חקירות אישות, חקירות בינלאומיות, רשלנות רפואית ועוד! באתר תוכלו לקרוא על כל אחד מן התחומים הללו ביתר פירוט.

שימוש באמצעי מעקב ועזרים מהמתקדמים בתחום- כל חוקר פרטי בגידה משתמש בציוד מעקב, אך בשרלוק שמים דגש על הטכנולוגיות החדישות ביותר בתחום: אמצעי מעקב זעירים, מצלמות נסתרות, מיקרופונים מתחוכמים ועזרים רבים נוספים הנמצאים בקדמת הטכנולוגיה.

שמירה על חשאיות- בשרלוק כל חוקר פרטי מחוייב לשמור על רמה גבוהה של חשאיות, הן בעת תפקידו בשטח והן כלפי לקוחותיו. אנו בשרלוק מתחייבים לא למסור שום פרט אישי בנוגע לחקירה לאף גורם או אדם זר ופרטי הלקוחות והחקירה נשמרים בסודיות מוחלטת.

חוקר פרטי לבגידות זהו תחום מורכב

יש חקירות שונות שאינן מתאימות לחקירת המשטרה לפעמים, או לעתים מוקדם מידי מלערב את המשטרה לפני שאוספים די ראיות. יש גם אנשים שפנו אל המשטרה ובמקביל רוצים לערוך חקירה משל עצמם. חוקרי פרטי בגידות טובים עוסקים במגוון חקירות, התחום הוא עצום ומורכב, חוקרים טובים ישיגו לכם פרטים ומידע והוכחות שלא חלמתם להשיג, חוקרים טובים עובדים עם מגוון ציודים מתוחכמים שלא ניתן לאתר, בוודאי שלא אדם מן השורה, חוקר פרטי בגידות מכירים אנשים רבים, ויודעים לאסוף מידע ממקורות שיפתיעו אף אתכם. יש להם אנשים במקומות הנכונים ויכולת לבדוק דברים שאתם ללא קשרים וציוד לא יכולים לבדוק.

אמצעים מיוחדים
חוקרים פרטיים העוסקים בבגידות מגלים בעזרת אמצעים שונים כמו מעקבים, וציוד האזנה או הקלטה מקרים של גניבת רכוש או ציוד. לעתים הגנב הוא האדם האחרון שאתם חושדים בו כמו דווקא העובד הכי נאמן לכם, או השומר של העסק שלכם. חוקר פרטי בגידות מביאים ראיות חד משמעיות לגבי מהות הגניבה ומי ביצע את הגניבה. חוקר פרטי בגידות אף עושים חקירות רבות בקשר לענייני אישות, בעיקר הוכחה אם בעל או אישה הם נאמנים, האם הם בוגדים ועם מי הם בוגדים. מה שתרצו לעשות אחר כך עם המידע הזה הוא עניינכם הפרטי אבל חוקרים טובים יביאו לכם הוכחה חותכת ומתועדת האם האישה או הבעל שלכם נאמנים או בוגדים.

חקירות במקומות עבודה
יש גם פעילות רבה של חוקר פרטי בגידות בתחום מקומות עבודה. אנשים רבים מעוניינים לגלות אם שותף שלהם לעסק הוא ישר או גונב כספים מהשותפות, האם עובדים עושים את תפקידם כראוי או מרמים או אולי אפילו גונבים מקופת העסק. חוקר פרטי בגידות אפילו יכולים לאתר בכול הארץ ובעולם אנשים שאיבדתם אתם קשר, לאתר חייבים שנעלמו, לאתר רכוש וכלי רכב מוסתרים עבור עורכי דין שרוצים לתפוס רכוש של בעלי חוב. חוקר פרטי בגידות לעתים אוספים מידע על פשעים ועל פשעים לכאורה ומוכיחים או מפריכים כמעט כל דבר שתבקשו מהם לבדוק. 

חוקר פרטי בישראל
חוקר פרטי בישראל, כידוע אמור להיות בעל רישיון חוקר פרטי שניתן לו ממשרד המשפטים. רובם של החוקרים הפרטיים בארץ פועלים ברישיון, אך יש מיעוט קטן שלא וזה בהחלט עניין ששווה בדיקה, לפני שתפקידו בידי מאן דהו את החקירה החשובה שלכם….

רישיון חוקר פרטי
מי ששימש חוקר מתאמן במשרד חקירות פרטיות במשך 3 שנים, תחת פיקוחו של מנהל משרד החקירות, שקיבל לכך אישור מהמחלקה לחוקרים פרטיים שבמשרד המשפטים, הפועלת לפי חוק חוקרים פרטיים ושירותי שמירה 1972. בתום תקופת ההתאמנות (או לפחות לאחר מחציתה) צריך המתאמן לעבור מבחן, שרק הצלחה בו תאפשר לו לקבל את הרישיון הנכסף.
אגב, מי שעסק בחקירות במשך 3 שנים לפחות באחד מהגופים האלה: משטרת ישראל, מצ”ח (משטרה צבאית חוקרת) או השב”כ ויציג לכך אישורים, יהיה פטור מתקופת ההתאמנות ויוכל לקבל רישיון חוקר פרטי בגידה לאחר מבחן בלבד. 

קבלת הרישיון מתירה לחוקר לאסוף מידע וראיות, אך הכל במסגרת החוק ובדרכים חוקיות בלבד. יש לזכור כי חוקר פרטי בגידה נדרש לא פעם להציג ראיות שאסף ותיעד בהליכים משפטיים שונים והשגתן בדרך בלתי חוקית, עלולה לפסול אותן ולמנוע את קבילותן מבחינה משפטית.

האם חוקר פרטי רשאי להעניק שירותי חקירות לציבור וללקוחות?
עד כמה שזה מפתיע – התשובה היא לא ב-א’ רבתי!
גם לאחר קבלת הרישיון, צריך החוקר המורשה להמשיך לעבוד בין אם כשכיר ובין אם כקבלן עצמאי (פרילאנסר) במשרד חקירות במשך 5 שנים נוספות, עד שבסיומן יוכל לקבל רישיון לנהל משרד חקירות. כלומר רק לאחר 8 שנות ניסיון לפחות של עבודה בפועל בתחום החקירות, יוכל בעל המשרד לפרסם את עצמו ברבים כנותן שירותי חקירה ולקבל על עצמו ביצוע של חקירות עבור לקוחות שיפנו אליו.

חוקר פרטי בגידה