שרלוק חקירות איכות - חברת חקירות שתחשוף עבורך את כל האמת

למעלה מ- 49 שנות עיסוק בחקירות ומודיעין

חייגו אלינו:

נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

חוקרים פרטיים

תוכן עניינים

חושדים במישהו? צריכים עזרה באיתור אדם מסוים או רכוש? מעוניינים לחשוף את האמת?
הגעתם למקום הנכון: בלש פרטי של שרלוק חקירות – מקצועיות מעל הכל!

היתרונות של החוקרים הפרטיים של שרלוק

מי שעוסק בתחום החקירות הפרטיות בדרך כלל מתמחה בתחום מסוים. בדומה לעורכי דין המתמחים בנושאים שונים, כגון: גירושין, מקרקעין, פלילים וכדומה, כך גם חוקרים מתמחים בנושאי חקירות כלכליות ומסחריות, חקירות אינטרנט ומחשבים, איתור חייבים או קרובי משפחה ועוד כהנה וכהנה.
במשרד של שרלוק יש צוות מיומן, עתיר ידע וניסיון בכל התחומים, אשר מסוגל לסייע לכל פונה למצוא את הדרך אל האמת. זאת, תוך מודעות לשביעות רצונו של הלקוח, מתן יחס אישי, אדיב ורגיש וכמובן שמירה מלאה על דיסקרטיות.
צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

הגדרה
תחום עיסוקם של בלשים על פי החוק הינו: “השגת ידיעות על הזולת או איסופן, לצרכי אחרים ודרך שירות לכל” (לכל – כלומר סוג שירות הפתוח לכלל הציבור)

איסוף המידע אם כן, מיועד לכל לקוח שחפץ להזמין את השירות, בין אם הוא:

 • אדם פרטי, המבקש לחקור עניין אישי
 • אנשי עסקים
 • עורכי דין, עבור עצמם או עבור לקוחותיהם
 • חברות ביטוח
 • רשויות מקומיות
 • ואף גופים ממשלתיים

 חוקרים מקצועיים אמורים לדעת לחקור, לתעד ולאסוף מידע בשיטות ובאמצעי חקירה שונים ומגוונים, הכול בכפוף לחוק.

החוקרים הפרטיים של שרלוק
הבלשים של שרלוק חקירות איכות, כולם בעלי רישיון חוקר פרטי מטעם משרד המשפטים, מיומנים בחקירות במגוון תחומי חקירה כגון:

 • חקירות אישות (נושאי בגידה, מעמד אישי)
 • חקירות כלכליות – עסקיות, איסוף מידע עסקי (מה שמכונה גם “ריגול תעשייתי”)
 • חקירות בנושאי ביטוח
 • מעקבים וחקירות שטח
 • ועוד

חוקרים פרטיים עובדים כיום בדרך כלל על פי התמחויות מקצועיות, כאשר הזן הנדיר של הבלשים הפרטיים של פעם, אלה שידעו לעשות הכול בתחומי מקצוע החקירות הולך ונכחד.

מי יכול להיעזר בחוקר פרטי?

ניתן לבצע חקירות בכל מיני תחומים: יש מי שמשתמשים בשירותיהם של החוקרים הפרטיים על מנת לבדוק אם האדם שלו הם נשואים נאמן להם. אחרים משתמשים בשירותי חקירות כדי לנסות לאתר אדם שנעלם במהלך טיול או אדם שחייב כסף ונעלם.

ילדים מאומצים שוכרים לפעמים חוקרים פרטיים  כדי לאתר את הוריהם הביולוגיים. בעלי עסק משתמשים בשירותי משרדי חקירות על מנת לאסוף מידע עסקי או כדי לראות אם חברה מסוימת היא יציבה ואמינה וכדאי ליצור עמה קשרי עבודה. אלו רק כמה דוגמאות בודדות למגוון רחב של סוגי עבודות שחוקרים פרטיים יכולים לבצע עבורכם.

מוקה קריגר, מנהלו של משרד שרלוק, הוא סוג של “דינוזאור” כזה והוא מעמיד כיום את ניסיונו ואת ידיעותיו המרובות לתועלת לקוחותיו. עובדים  במשרדו מונחים על ידו באופן אישי, לגבי כל תיק חקירה המתנהל במשרד. ישנם למשל חוקרים המתמחים במעקבים בשטח (גם “עוקבים” או “בלשים”, הם בעצם סוג של חוקרים פרטיים), בעוד אחרים מתמחים בחקירות בכיסוי ובדיבוב, או תשאול של עדים או חשודים, או התקנת והפעלת ציוד מעקב טכני מתקדם ועוד. איש איש על פי התמחותו המקצועי וניסיונו.

מאז ומתמיד הייתה עבודתם של חוקרים פרטיים מסקרנת, מושכת ומלהיבה (ראו למשל את הביקוש וההתעניינות בלימודי והכשרת חוקר פרטי בקורסי חוקרים פרטיים), אך יש לזכור כי היא קשה וסיזיפית, אך עם זאת גם מאתגרת וגם מתגמלת.

מרבית עבודתם של בלשים בישראל מתרכזת באיזור המרכז ובעיקר בגוש דן (תל אביב רבתי, רמת גן, גבעתיים, ראשון לציון, חולון, בת ים, פתח תקווה) ובאיזור השרון ועל כן משרד חקירות שרלוק ממוקם במרכז, במקום נגיש ונוח אך דיסקרטי ברמת גן, אך החוקרים הפרטיים של המשרד פעילים בכל רחבי הארץ והם בעלי התמחות מיוחדת וניסיון רב בביצוע מעקבים וחקירות בינלאומיות.

 

אם אתם מעוניינים בשירות של חוקרים פרטיים במחירים הוגנים, לחצו על הלינק >> 

חוקרים פרטיים
מאמרים נוספים​
משרד חקירות במרכז

חקירות פרטיות

ישנם סוגים שונים של חקירות. חקירות פרטיות, וכפי שניתן להסיק משמן, מיועדות לאנשים פרטיים המעוניינים לבדוק נושא מסוים ולגלות פרטים עליו בעזרת חוקר מקצועי. החקירות

קרא עוד»

חוקר פרטי לגיל הזהב

זהירות מעולם לא הזיקה מאת: מוקה קריגר מנהל משרד חקירות “שרלוק” “גיל הזהב” יכול להיות זהב בתנאי שמקפידים על כללים מסוימים, אחרת זה יכול להיות

קרא עוד»
בלשים פרטיים

בלשים פרטיים

מציאת בלשים פרטיים מציאת חוקר פרטי טוב הוא לא תמיד פשוטה. אם אתם לא מתמצאים בתחום אתם ודאי רוצים להתייעץ עם מישהו לפני בחירת בלש

קרא עוד»

חוקרים

בלש יסייעו לכם לאסוף מידע מסוגים שונים על אנשים ועל חברות. הם יכולים למצוא מידע ספציפי שאתם רוצים לבדוק, חוקר פרטי יכול להזים או להוכיח

קרא עוד»
חוקרים פרטיים

חוקרים פרטיים

חושדים במישהו? צריכים עזרה באיתור אדם מסוים או רכוש? מעוניינים לחשוף את האמת?הגעתם למקום הנכון: בלש פרטי של שרלוק חקירות – מקצועיות מעל הכל! היתרונות

קרא עוד»

חוקר פרטי

היתרונות של חוקרים פרטיים מטעם שרלוק חקירות: מקצועיות- החוקר הפרטי מוקה קריגר, הוא בעל ניסיון של עשרות שנים בתחום החקירות, החל משירות באגף המודיעין בצה”ל,

קרא עוד»

בדיקות כלכליות

מקיפות​

חוקי, אמין
וברישיון משרד המשפטים 1468/75