שרלוק חקירות איכות - חברת חקירות שתחשוף עבורך את כל האמת

למעלה מ- 49 שנות עיסוק בחקירות ומודיעין

חייגו אלינו:

נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

בלש פרטי

תוכן עניינים

אתה מלא חשדות ורוצה לאמת או להפריך אותם? יש לך סיבה טובה להניח שנעשה לך עוול? אנו כאן כדי לגלות את האמת. משרד חקירות שרלוק יעמיד לרשותך בלש פרטי מקצועי, שיהפוך את סימני השאלה לסימני קריאה.

 למה לבחור בחוקר פרטי של שרלוק?

  • בגלל הניסיון – המשרד פועל בענף החקירות מזה למעלה מ- 49 שנה, וכל העובדים במקום הם אנשי מקצוע מנוסים, בעלי ניסיון רב בתחום זה.
  • בגלל הדיסקרטיות – אם פנית לחוקר פרטי, רק אתה ואנחנו צריכים לדעת מזה. העבודה המקצועית שלנו תאפשר לך ליהנות מדיסקרטיות מלאה ולהימנע מאי נעימויות שבגילוי חקירה הנמצאת בעיצומה.
  • בגלל היקף הפעילות – בלש פרטי של משרד חקירות שרלוק יספק לכם מידע בכל תחום: חקירות כלכליות, חקירות אישות, איתור אנשים ועוד.
  • בגלל שליטה בכל הטכניקות הדרושות לחקירה מוצלחת.
  • בגלל שימוש בציוד מתקדם

בלש פרטי שמגיע לכל מקום

יתרונו של החוקר הפרטי הוא בכך שהוא יכול להגיע לכל מקום אליו החקירה נושאת אותו. משרד חקירות שרלוק ממוקם ברמת גן, והמיקום מאפשר גישה נוחה לכל חלקי הארץ. עובדה זו מעניקה לבלש הפרטי חופש פעולה נרחב עד כמה שהוא זקוק לו לצורך ביצוע חקירה קצרה ויעילה.

בלש לחקירות בינלאומיות

גבולות מדיניים לא עוצרים את הבלשים שלנו מחקר האמת, ולכן השירות הניתן ללקוחות מקיף ויסודי יותר. לבלשים שלנו יש את כל הכלים הדרושים להתמודדות עם חקירות בינלאומיות, כך שהלקוח יכול לסמוך על המקצועיות הרבה שלהם. למשרד החקירות שלנו קשרים עם ארגוני חקירות פרטיות בעולם, ועובדה זו מקלה עלינו בביצוע משימות מעבר לים.

כשאתם פונים לבלש פרטי, אתם מפקידים בידיו נושאים אישיים ורגישים, ולכן חשוב לפנות למקצוען. משרד חקירות שרלוק מנוסה בניהול כל סוגי החקירות, ומעמיד לשירותכם שנים של ותק וניסיון.

 

למרות זאת, חוקרים פרטיים תמיד מציתים את דמיוננו. הם מייד מזכירים לנו סרטי מתח בכיכובו של חוקר פרטי פרטי כזה או אחר, אם זה שרלוק הולמס או פרי מייסון, הרקולה פוארו או קאנון המשופם ועב הבשר, או בלשים פרטיים רבים אחרים שסדרות שלמות של ספרי בילוש ובלשים, או סדרות “שוטרים וגנבים” בטלוויזיה מבוססים על דמותם.

בלש פרטי בישראל

פרט לספרי המתח וסרטי הבלשים, סיבה אפשרית נוספת לכך שהמונח בלש פרטי השתרבב ונהייה מזוהה עם חקירות פרטיות בישראל, נובעת אולי מכך שגופי חקירה רשמיים וממלכתיים בארץ, כמו למשל משטרת ישראל והמשטרה הצבאית החוקרת (מצ”ח), משתמשים בשם בלש (שהוא בד”כ מי שמבצע פעולות בילוש בשטח כמו: מעצרים, חיפושים וכו’) כדי להבדיל בינו לבין המקצוע חוקר (שהוא בד”כ מי שמבצע פעולות חקירה כמו: ביקור ותיעוד זירת עבירה, תשאול עדים וחשודים, גביית עדויות וכו’).
כיוון שחלק לא מבוטל ממי שהם כיום חוקרים פרטיים היו בעברם המשטרתי או הצבאי, בלשים באחת מיחידות השטח המבצעיות, הם נהנים להמשיך ולהשתמש בכינוי בלשים ולכנות את עיסוקם בלש פרטי, תואר שאינו מעניק להם שום סמכויות או מעמד נוסף, מעבר לאלו שמקנה להם חוק חוקרים פרטיים.

שרלוק שירותי חקירות
אז כך או אחרת, אם אתם מעוניינים בחוקר או בלש פרטי, בחוקרים או בלשים פרטיים, אנחנו במשרד שרלוק חקירות איכות מעסיקים את הטובים והמיומנים שבהם, כולם בעלי רישיונות כחוק מטעם משרד המשפטים ובעיקר בעלי ניסיון רב בעבודת שטח סמויה או גלויה בתור בלשים פרטיים. 

בלש פרטי

בדיקות כלכליות

מקיפות​

חוקי, אמין
וברישיון משרד המשפטים 1468/75